Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tartós fogyás titka? Ti...

Mi a tartós fogyás titka? Ti mivel fogytatok le, és mennyi idő alatt, illetve mi motivált titeket a fogyásban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 19:32
 1/9 anonim válasza:

Engem az motivált, hogy rossz volt a vérképem és éreztem magamon is, hogy már gond van. Fájdogált a fejem, nem bírtam.

Mondta az orvos, hogy vagy elkezdek diétázni vagy gyógyszer(annyira még nem volt vészes, szal választhattam).

Elkezdtem diétázni, ami hozott egy kis eredményt, de igazán ütős akkor lett mikor visszatért a sport az életembe.

Hidd el megéri, sokkal jobb a közérzetem, rendesen rászoktam a futásra.

Egyébként kalóriát számolok, így szinte bármit ehetek.

Ma is toltam a Burger Kinget, de az 5 km futás is megvolt, vacsorára meg csak egy protein turmix lesz csak.

Így teljesen jó a mai napom is.

2016. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta meg 10 ev olyan durvan meghivtam rovid ido alatt zsirmaj magasvernyomas cukor meg meg valami foleg ez meg hogy szarul nez ki a kover test most meg kb kockas a hasam izmos vagyok fel evbe telt nem nagy cuc
2016. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is igyekszek betartani a diétát,amon most vagyok, de van mikor nem bírom megállni, hogy estére ne ropizzak valamit!

Biztos vahyok benne, hogy megéri, már eleve, azért,mert úgy lehet, hogy megnőne az önbizalmam.

Köszi a választ és gratulálok neked!! :)

2016. aug. 4. 20:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves #2 ! Gratulálok neked !! És te milyen diéta által fogytál le?
2016. aug. 4. 20:26
 5/9 anonim válasza:
En 1 evig probalkoztam mindenfele dietaval,pedig egyaltalan nem volt veszes az alakom,de en nem voltam megelegedve magammal.Nem jott ossze semmi.Aztan kiderult,hogy inzulinrezisztenciam van es sulyos kovetkezmenyei lesznek,ha nem valtoztatok.Meg csak 1 honapja csinalom,de azt becsuletesen es 2 kilot fogytam!Igazabol elhatarozas kerdese,eleinte nehez,de mostmar imadom ezt csinalni!:)Napi 5x eszek es nem szamolok kaloriat,mindenhonnan azt hallom hogy felesleges es tenyleg igy van!De ugye IR dieta,szoval szenhidratot szamolok.Ajanlom neked is,remelem sikerul fogyni!
2016. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves #5 !Köszönöm a választ!

És sok kitartást neked, így tovább !! :)

2016. aug. 4. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi a titok. Én nagyon nehezen hízom, az új életmódomban minimális odafigyeléssel pedig sehogy, nekem csak lefogyni kell egyszer, az tartós lesz.

Eddig 5 év telt el s kb. -21 kiló? Most már remélem, hamarosan vége, egypár éve stagnálok, de most hirtelen sikerült kalóriadeficitbe kerülnöm, nem is kicsibe... Behoztam pluszban napi 2-3 óra mozgást és kevesebbet eszem. Rendes éhségem úgysincs már rég, de a fogyáshoz az nekem vajmi kevés.

Az elején, kövéren a szénhidrátcsökkentés is elég volt (80 gramm alá, fölötte nem tudtam fogyni, éhes voltam), aztán egyre több trükk kellett, de azok sem hatottak sokáig. De ez teljesen egyedi dolog.

Motivációt nem érzek sokat, nyilván nem árt, ha jobban nézek ki, bár főleg az egészség érdekel. Plusz tömegelni szeretnék, amihez be kéne fejeznem a szálkásítást :D De sosem zavart a 25 kiló pluszom, mindig is hiányzott az a fajta motiváció, ami másokat mozgat, azt hiszem. Egészséges életmóddal kezdődött az egész, s ha már tudok változtatni, miért ne változtassak ezen is? Addig sem akartam kövér lenni, csak fogalmam sem volt, hogyan egyek keveset, én csak rengeteget tudtam s élveztem is igencsak. Ha én érzésre alig erszem, akkor vagyok nulla deficitnél... Tömegelni nem lesz gond (max. kicsit visszafogom magam, de jó étrenden menni fog).


De, végülis meg tudom mondani, mi lehet a titok, megfelelő, az adott emberhez passzoló, élvezetes, tartható életmódváltás. S ha valakinek nagyon kicsi a kalóriaigénye, az jobb, ha többet mozog...

2016. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, és gratulálok! :) Engem nagyon zavarnak a plusz kilók, úgy érzem, ezért nem tudok teljesen önmagam lenni .
2016. aug. 5. 07:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem ez motivál:

[link]


:DDD

2016. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!