Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem egész 3 hónap alatt...

Nem egész 3 hónap alatt nagyon sok hogy 10 kilót fogytam? Lehet hogy testkép zavaros is lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Májusban még 63-65kg (167,5cm) körül voltam, most pedig 55kg vagyok és magasabb is lettem mert 170cm vagyok. Nem tudom hogy fogytam, szerintem nem vagyok vékony de szüleim szerint és ismerősök szerint is vékony vagyok. Anyukám felhozta hogy lehet testkép zavaros lettem, mert én nem akarom elhinni hogy valaki 55kg-val és 170cm-vel lehet vékony:/

Volt egy időszakom mikor keveset ettem iskolai dolgok miatt és most ezért összeszűkült a gyomrom ....Anyukám szerint annyit eszek mint egy macska, de mit csináljak ha nem bírok enni? Szerintetetek lehet tényleg teskép zavaros vagyok? És sok ez a kb. 10kg fogyás ennyi idő alatt?

15/L



2016. aug. 5. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, vékony vagy, de azért nem az anorexiás hanem még a szép, karcsú kategóriába. Kell egy kis idő míg megszokod a súlyodat, adj magadnak egy kis időt és az önbizalmad is megfog jönni, hidd el.

Ne akarj többet fogyni, egyél amennyit jól esik és igyál sok vizet -már nem diétázol, és ha anyukád látni fogja, hogy nem koplalsz, megfog nyugodni előbb-utóbb. Nem kell túl görcsölnöd a dolgot -hiszen nincs mire.

2016. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hét/ 0.5-1 kg a normális, szóval nem sok. Mennyit eszel egy nap? Próbáld nem bebeszélni magadnak, és egyél többet. Hidd el, az anorexiánál még kövérnek lenni is jobb. Szükséged van a tápanyagra, különben búcsút mondhatsz a hajadnak, a szép bőrnek, és a jó közérzetnek is.

Biztos csinos vagy.:)

2016. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

Egy nap eszek reggelit,ebédet, és néha vacsorát mert este meg főleg nincs étvágyam. Amit szüleim készítenek ebédre, pl. egy normál adag tészta, abból is csak kevés megy le. Szóval mostanába nem is szoktam uzsonnázni vagy csak így simán nassolni.

Nem tudom miért hoztátok fel az anorexiát... Nem arra törekszem hogy úgy nézzek ki vagy olyan alakom legyen :)

2016. aug. 5. 15:12
 4/5 szandi1993 válasza:

Hát én 4 hónap alatt fogytam le 26 kilót és én is nagyon kövérnek lattam magam a fogyás utan is 160cm és 46kg voltam miutan le fogytam kb 1 eve es most híztam mert nagyon vekonynak lattam magam most vagyok 52kg.

15/l

2016. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Citom válasza:

Szerintem tartsd a súlyos, mert most így pont a normális testsúly tartományába esik az az 55 kg.

15/L

2016. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!