Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap csak gyümölcsöket...

Bóna Barbara kérdése:

Ha egész nap csak gyümölcsöket eszem az nem káros a szervezetemnek hogy nem eszek mást? Vagyis szerinted jó fogyási módszer?

Figyelt kérdés

Pl egy nap csak almát, másnap csak banánt-nem így gondoltam.

Hanem úgy, hogy sokfajta gyümölcsöt eszem naponta ötször.

Kezdésnek reggelire szénhidrátot gondoltam egy hétig. Aztán csak gyümölcs minden nap és víz víz víz víííííííííz.

Szerintetek szabad ezt? Mit tanácsoltok?


2010. ápr. 18. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl jó. A sok gyümölcs szép dolog, de csak azt nem túl jó enni. ha jól tudom, a gyümölcsök savasítanak, ami káros a szervezetednek. A fogaidnak is, mellesleg. Ugyanakkor igaz, hogy jófajta szénhidrát van bennük (nem finomított), de hol marad a fehérje? A zsír? Egyiket sem vonhatod meg teljes mértékben a szervezetedtől, még akkor sem, ha fogyni akarsz. A fehérje különösen fontos lenne.

Valószínűleg amúgy morbid hasmenést is kapnál úgy két-három nap után, arra tényleg ihatnád a vizet. De lényegében ezzel kipucolnád a szervezeted rendesen, túlságosan is, egy idő után szabályosan éhezésnek minősülne, amiről ugye tudjuk, hogy nem szabad.


Fogyhatsz vele, mint minden koplalással, vagy egyoldalú minimáltáplálkozással, de amint abbahagyod (mert egy hét után az ajtófélfát is megennéd majd), azonnal visszahízod. Akár a dupláját is.

2010. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy marhaság ez. Előttem már kifejtették. Rettenetesen meg tudok időnként döbbenni mennyire elbutította már a média meg a sok diétás módszer az embereket. Szörnyű.
2010. ápr. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Különben meg az sem mindegy hogy mennyi gyümit eszel meg mert van benne szénhidrát gyümölcs cukor,és hizlal nagyobb mennyiségben.Banán?,??DDaz meg föleg!

ez nem egy egészséges dolog amit csinálsz!

2012. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!