Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamrol, milyen edzestervel...

Hasamrol, milyen edzestervel lehetne eltuntetni a uszogumit?

Figyelt kérdés
17/F mindigis ilyen husosabb alkatu voltam /vagyok de tavaly ev vegen 2-3 honapot kondiztam es azt vettem eszre h akivel mentem ,osztalytarsam neki normal alkata van o csak izmot epiteni jott kondizni h sokmindenben 10 kg mal tobbet tudok pl szval nem azzzal van a baj h nincs izmom es nem ad alakot csk a hasamon van egy ket kilo .milyen edzestervet ajanlotok ami eltunteti ?cardio vagy cardio es has ...

2016. aug. 7. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből annyit értettem, hogy 17 éves vagy. Légyszíves tisztelj már meg minket azzal, hogy normálisan írsz és nem úgy, mint egy szellemi fogyatékos!
2016. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...fussál, ne egyél szemét kajákat, igyál sokat, és ne kérdezz hülyeségeket.
2016. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor leírom azt ami ezen az oldalon már több ezerszer leírtak. Nincs helyi fogyás ami azt jelenti,hogy csinálhatsz 10 millió felülést akkor is ugyanannyi zsír marad ott. Állíts be kalória deficotet és ha túlléped kardiózz. Ennyi tömören.
2016. aug. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!