Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó? (többi lent)

Ez az étrend jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, elszeretnék kezdeni fogyózni és egyben ugye életmódot váltani, de nemigazán tudom mit egyek. Erre gondoltam:

Reggeli: 1db alma

Ebéd: Kis tányér rizs és egy csirkemell.

Vacsora: (arra nincs ötletem)

Ez túl sok? Vagy túl kevés? De akkor mit egyek? Tudnátok tippeket, esetleg egy komplett étrendet írni amivel fogyhatok? (uzsonna és tízórai nem kell) Azt tudom, hogy el kell hagyni a cukros üdítőket és az egészségtelen kajákat/ nasikat (chips, csoki, nápolyi stb.). És hogy sportolni, mozogni is kell. Én arra gondoltam, hogy minden reggel lemegyek fél órát futni, aztán délután 1 órát kardiózok, és alakformáló gyakorlatokat csinálok, és +még sétálok minden nap egy órát. Ez elég lesz? Vagy mást ajánlanátok?

175 cm és 63 kiló vagyok. Megfelelő étrenddel és rendszeres mozgással mennyi idő alatt tudnék leadni 13 kg-t? (Jó mondhatjátok, hogy az 50 kiló az kevés, de én már voltam annyi és egyáltalán nem voltam túl vékony)

Kérlek segítsetek nagyon nem tudom, hogy kezdjek ehhez hozzá vagy mit egyek, mit csináljak.

Nagyon szépen köszönöm előre is a normális válaszokat!! És szívesen meghallgatnék sikertörténeteket is ezzel kapcsolatban, hogy kinek mi vált be stb. :))

Megy a zöld kezecske!:)



2016. aug. 11. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli egy alma? Mi van? Ez így egy nulla. Így csináld:


[link]

2016. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!!:))
2016. aug. 11. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Min 1100kcal-t vigyél be.

Reggeli: zabkása vagy chiapuding

Tízórai: gyümölcs/olajos mag

Ebéd:csirkemell/pulykame(min 150g), kevés barna rizs, ha fehét, akkor még kevesebb, vagy hal

Uzsonna: joghurt gyümölcssel vagy olajos mag

Vacsora: túró vagy kőrözött zöldséggel, hal zöldséggel

2016. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez sokat segített!:))
2016. aug. 14. 17:10
 5/11 anonim válasza:
Siker sztorim : Én kb. 4 hónap alatt dobtam le 15 kg.-t,szimplán csak keveset ettem ugyan abból amiből a fogyózás előtt is..CSAK!-nem ettem kenyeret (azért néha voltak bűnbeesések :"D),minimum 2L vizet ittam,a zsírt is megvontam,a fehérjét próbáltam mindig növelni,naponta mozogtam 45-60 percet (nem kell hogy kemény edzés legyen..),KALÓRIÁT SZÁMOLTAM (elejébe kb. 1600 kcal naponta,utóljába 1400 körül),vezettem hogy mit eszek meg naponta és hogy mennyit (az interneten egy weboldalon..),motivációs videókat néztem,kb ennyi...és még annyi,hogy az agynak szénhidrátra van szüksége a gondolkodásra (legalább is én így tudom,de nem biztos,hogy helyesen :"D),tehát ha te sokat tanulsz akkor egyél mindenféleképpen szénhidrátot,én is ettem,csak keveset,és a fogyózás miatt kicsit romlott a sulis átlagom,de nem vészes :) ezért egyél szénhidrátot is,csak tartsd be a kalória kereted,amit weboldalakon ki is tudsz számolni :) és még annyi,hogy lefekvés előtt kb. 3-4 órával nem ettem :) ha gyorsan akarsz lefogyni,nem fog menni,mert visszahízod,heti kb 0,5 kg az átlag,vagy alább (legalább is nálam így volt..) :) 15/F
2016. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad legalább így tudom, hogy sikerülhet nekem is, és még sok hasznos dolgot is írtál bele, szvl tényleg köszi:DD
2016. aug. 15. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
A zsírmentes étkezés veszélyes! Nem szabad teljesen kiiktatni! Zsírban oldódnak fel a vitaminok egy része. A zsírban van koleszterin, ami egy sor biológiai funkcióhoz nélkülözhetetlen.
2016. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és miben van zsír?
2016. aug. 16. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Lenmagolaj, halolaj, olajos magok,kacsazsír,libazsír,kókuszzsír (kiváló sütéshez) stb.
2016. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaaa a csirkemellet kacsazsírban sütöm ki, úgy jó?
2016. aug. 17. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!