Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha "csalónapot" tartok a...

Ha "csalónapot" tartok a diétában akkor ehetek pl. krumplit?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A csalónapon azt és annyit eszel, amit és amennyit akarsz - csak nem szabad gyakran megismételni
2016. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Krumplit amúgy is ehetsz, csak keveset. Nem az a lényege a diétának, hogy éhezel...
2016. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. Én normál napokon is képes vagyok rá, ha épp nem 30-40 grammos a szénhidrátkeretem, mert abba a sok szénhidrátforrásom mellé már nem fér és nem éri meg, hogy beleerőszakoljam. Egy szénhidrátosabb étrendbe lazán belefér, főleg, ha jóllaksz a kereteden belül (nálam a krumpli csak plusz kalória, ami nem laktat kicsit sem). Igazából te döntöd el, mit eszel csalónapon és mit eszel normál napon. S főleg mennyit.

Hogy egyesek szerint a krumpli egészségtelen, az más lapra tartozik s te nyilván nem osztod eme nézetet.

2016. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A krumli eves eretneksegnek szammit. Lehet, megegetnek utana.
2016. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!