Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék adni 2-3 kilót,...

Le szeretnék adni 2-3 kilót, hogyan érhetném el a célomat minél előbb? Tudtok jó rövidtávú diétákat mondani?

Figyelt kérdés

Sajnos a nyaralás alatt magamra szedtem néhány kiló felesleget, de abból csak maximum 3 kg-ot szeretnék leadni. Hallottam már a military diet-ről, de hogy ez mennyire hatásos (és hogy utána mennyire hízik vissza az ember) nem tudom.

Testmozgásként minden nap követem Cassey Ho blogilates-es edzőnaptárát és magichoop-ozok is, ráadásul nem vagyok lusta (kutyasétáltatás naponta, bicikli stb.)


Valami gyorsat és hatásosat szeretnék elkezdeni. Ha nem is diéta, inkább megtisztító kúra, hogy újra jól érezhessem magam. (A pihenés alatt sajnos túlettem magam :/)

Előre is köszönöm a tanácsokat, ötleteket, linkeket! :)



2016. aug. 14. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha visszatérsz a korábbi életformádhoz, akkor vissza is hízol.
2016. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gyorsan nem tudsz fogyni...hetente kb 0,5 kg az egészséges..vagy alább...
2016. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a korábbi életformámtól híztam el, hanem a bezabálástól... korábban soha nem híztam.

Az se baj, csak mondjatok valamit.

2016. aug. 16. 16:01
 4/4 anonim válasza:
Számolj kalóriát,és mozogj napi 1 órát,olyat amit bírsz,a kalóra beviteled MINIMUM 1000-1200 körül legyen,de ne haladja meg a kb. 1500-1600 kalóriát,de ez csak átlagosítás..ezt ki lehet számolni a neten :)
2016. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!