Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy nagyobb a...

Hogy lehet, hogy nagyobb a segge hájasabb mégis kevesebb kiló mint én?

Figyelt kérdés
Ma elmentem egy üzletbe vettem egy digitális mérleget,a csaj kivette a dobozból megmutatta hogy kell használni és felállt rá, 60 kg volt.Én nagy vígan ereszkedtem haza, mondom biztos nem vagyok annyi.Ráálltam hol 63 hol 62-őt mutatott.Megmértük a magasságom 160 centi vagyok.A hasamon egy pici háj a belső combomon is egy kicsi van.1 hete számolom a kalóriát és elakarok kezdeni futni mert utálom így most már magam.De hogy lehet hogy majdnem kétszer akkora volt mint én mégis kevesebb kg??

2016. aug. 20. 09:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
A kg mint szám adat szerintem nem számít semmit, csak az számít hogy hogy nézel ki. Amúgy van ilyan osztálytársam aki ugyanolyan magas és ugyanolyan alakja van mint nekem, ő 60 kg én pedig 70 kg vagyok pedig semmivel nem vagyok kövérebb mint ő és magasságban max 1-2 centi van köztünk. 17/F
2016. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, rajtad több az izom, rajta pedig több a háj.

Ugyanakkora térfogatú izom 3-szor nehezebb, mint a háj.

2016. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
A zsir sulyra nagyobb mint az izom
2016. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Inkább ott a probléma hogy a nőknek abszolút rossz a szem mértékük. Nem a valóságot látják, hanem amit látni akarnak.
2016. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet hogy így van, de attól nem látom magam vékonyabbnak mint amilyen vagyok, szóval nem túloztam mikor azt mondtam, hogy majdnem kétszer akkora mint én.
2016. aug. 20. 10:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

majdnem kétszer akkora mint én


Szóval te vagy 62, ő kinézett kétszer akkorának, szval nagyjából minimum 100 kilós volt ránézésre.

Ennek ellenére ráállt a mérlegre és 60 kiló volt.

Még szerencse, hogy saját bevallásod szerint nem túlzol :D

Ha mégsem, akkor igaza van az előtted szólónak: nem látod reálisan magad.

2016. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nagyobb a feneke, még lehet vékonyabb, mint te.

Vagy lehet, hogy alacsonyabb nálad, ezért látszott ugyanannyi kilóval többnek, mint te.

Egyébként nem mindegy? Van még millió lány, aki vékonyabb nálad. Neked miért lesz jobb, ha most ezt a csajt fikázod?

2016. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb testzsírszázalék mérőt vegyél.

Lehet hogy az eladó egy magas izmos 90 kilós srác lesz aki szintén megmutatja neked hogy működik.

Leméri az övé 12% lesz,te meg hazamész leméred és a tiéd 32%,aztán megint írod ki a kérdést miért van haha.

2016. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A testzsír nagyobb térfogatú, de könnyebb, az izomzat több vizet tartalmaz ezért nehezebb, és a térfogata is kisebb.

Az meg már külön dilemma, hogy az izomzatod mennyire van átszőve testzsírral!

Ne úgy próbálj tekinteni az emberi testre mint egy hasáb fára.

2016. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolom arról sem hallottál még, hogy étkezés vagy ivás előtt vagy után mérve.

Mert ez alsó hangon is plusz minusz 3 kiló!

Ezért van az, hogy a bokszolók mérlegelés előtt 24 órával alig esznek, isznak, mert könnyebb kategóriában azt hiszem könnyebb győzni is.

2016. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!