Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy év alatt mennyit lehet...

Egy év alatt mennyit lehet fogyni mozgással és egészséges étkezéssel?

Figyelt kérdés

Ezt nem is igazán fogyókúrának nevezném, inkább amolyan életmód váltásnak. Szeretném rendbe hozni a testem, leadni a felesleges zsírpárnákat és egészségesen enni. Ha hetente háromszor röplabdázok plusz tornázok minden nap, de legalább hetente 5x, s mindezek mellett normálisan kajálok, mennyit adhatok le? Most amúgy 63 kiló vagyok.

14/L



2016. aug. 25. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy heti maximum 1 kg fogyás az egészséges. Nyilván 52 kg fogyás képtelenség...

Ne aggódj! Ha rendszeresen sportolsz és helyesen étkezel,akkor meg lesz a látszatja.

2016. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem az életmódváltásom óta havonta 2-3 kiló.
2016. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12-20között az egészséges, súlyfüggő
2016. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapja kezdtem az életmód váltást, eddig 7 kg ment le. Ez viszont tartósan, nagy ritkán elcsábulok akár pizzára, hamburgerre, mégsem jön vissza semmi. Nem tudom, marad-e a havi kb 1 kg fogyásom, de a következő 6 hónaptól is legalább 4-5 kg fogyást várok. Heti háromszor járok személyi edzőhöz, emellett nagyon odafigyelek az evésre. ( Kivéve, mikor csaló napom van, de azt ritkán tartok.)


31/L


160 cm, 61 kg

2016. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a sport és az evés mellett a folyadék bevitelre is figyelj oda! Gyorsítja az anyagcserét, és a bőröd garantáltan nem lesz löttyedt a fogyástól. Napi 3 l víz javallott legalább.
2016. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem írtad hány centihez jár a 63 kiló...:)

A sport része oké a heti 5,ha odafigyelsz az étkezésre akkor gyorsan le fog menni a fölös...

Ha nem szedsz,akkor egy jó multivitamin is mindenképp ajánlott.Sok sikert neked!

2016. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld :) 167 cm vagyok
2016. aug. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!