Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok, és mozgok. Naponta...

Fogyózok, és mozgok. Naponta 2-3 l folyadékot iszok, bubis vizet. De mindenhol azt hallom, hogy szénsavmentes vizet kell inni. De miért? Változtat ez valamin? Nekem személy szerint a bubis víz jobban bejön. Szerintetek baj, ha inkább azt iszom?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegtelen ,mivelhogy a bubis víz is és a nem bubis víz is kb 0 azaz nulla kalóriát tartalmaz ,tehát a fogyókúrád szempontjából mindegy ,hogy melyik italt iszod hisz egyik sem hízlal.
2010. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a szénsav savasít, de én ebben az egész savasításban nem hiszek. 15 évig ittam szénsavas vizet, nem történt semmi. Azért szoktam le, mert a párom a menteset szereti, és utáltam, hogy többféle van felbontva, a végét meg kiöntöm.
2010. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a baj vele,hogy az arra hajlamosakat puffaszthatja a szénsavas víz.Mint pl.engem.
2010. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bubis víztől refluxos is lehetsz később, az meg nagyon kellemetlen, de gyomorfekélyt is okozhat. A szénsav egy sav fajta mégiscsak.
2010. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!