Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalta már a...

Valaki tapasztalta már a zöldtea zsírégető hatását? Mennyi idő után, egy nap hány csészével ittál?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

szia, nekem bevált

napi 6-7 liter zöldteát ittam meg 10 hónapon keresztül és 15 kilót fogytam.

2010. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-7 liter????? gondolom mellette nem sokat ettél, mert ez úgy eltelíthetett.
2010. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon. mondjuk legyengült az immunrendszerem rendesen
2010. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megtapasztalni, mert nagyon fájt tőle a gyomrom, és levitte még jobban az amúgyis alacsony vérnyomásomat, szó szerint rosszul voltam napi két pohártól.:(
2010. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zöldteának nincs zsírégető hatása. Az első válaszoló étrendjére kíváncsi lennék. Csak azt tudom elképzelni, hogy ennyi folyadék után már alig evett valamit, és max. akkor fogyhatott ennyit tőle. Én is ittam sokáig napi 2-3 litert, de nem ettől fogytam, hanem a normális étrendtől meg a mozgástól. És egyébként sem egészséges túl sokáig nagy mértékben fogyasztani. És nem mellesleg rengeteg koffeint tartalmaz.
2010. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyomorfekélyem lett tőle egyébként
2010. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A zöld tea a legjobb zsírégető!!! Ez tény. Olvass utána.

Egyébként szerintem mozgás kiegészítéseként hatásos. Önmagában semmitől nem lehet fogyni.

Pl. fuss vagy sétálj naponta fél órát és mellé igyál sok zöld teát,vizet,hogy a méreganyagok,amit a zöld tea felold,ki is jusson a szervezetből. Sok szaunázás...stb.

2010. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!