Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak életmódot?

Hogyan változtassak életmódot?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy bármit lehet eni,csak mértékkel..ez mit jelent? reggeli:szendvics teljes kiőrlésű kenyérből,sonka,zöldség

ebéd:kis főzelék vagy csirke salátával

vacsi ugyanez

tízórai-banán

uzsi keksz vagy joghurt

Plusz heti 5x 1 óra sport.

Ez jó?


2016. szept. 4. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A fentiek durván fehérjeszegény étrendet is eredményezhetnek, nem tudjuk, ahogy a mennyiségeket és az igényeidet sem.


Van, aki bármit eszik, van, aki kizárja az ételcsoportok felét (vagy ha meghagy valamit, az minimális, pl. heti 30 gramm gabona és hasonló mennyiségű gyümölcs)... Nem mindenkinek ugyanaz a jó, de az emberek véleménye is gyökeresen eltér az egészséges étrendről.


Sokféle életmód van, neked meg kell találnod a hozzád passzolót, erre nincs fix recept. Pl. én kikészülnék a te étrendeden, de bizonyára te sem bírnád az enyémet, pedig az nekem teljesen jó.


A mennyiségek fontosak, számold ki a makrókat az étrendedhez, erről nekem fogalmam sem lehet... Vigyél be elég fehérjét és zsírt, kalóriát s mindent, amit kell.

2016. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!