Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogyan sikerült leadnia...

Kinek hogyan sikerült leadnia az utolsó kilókat? Hogyan indult be újra a fogyás?

Figyelt kérdés

Mindenki sikersztorij érdekel, pláne azoké, akiknek megállt a súlyuk vagy ingadozott, vagy nehezen indult be újra. Mit tettetek? 13 hét alatt le lehet adni? Hogyan lehetséges újra beindítani a fogyást, hogy sikerüljön a véghajrá?

előre is köszönöm annak, aki megosztja velem, legyetek rá büszkék :)



2016. okt. 5. 20:55
 1/4 anonim válasza:

Én azért kezdtem el odafigyelni a táplálkozásra mert erőemelés után megtetszett a "kozmetikai testépítés".


Igazából nem nagy ügy ez az egész 1 rendszert követtem egész végig...1 nap 2x étkeztem és csak tojást és marhahúst ettem(tojást legtöbbször).5 naponta pedig csalásnapot tartottam amikor sört, hamburgert, kólát stb ettem, ittam.

2016. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én berugtam.
2016. okt. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem eleinte könnyen ment. Januárban indultam 80ról, átlagban heti 1 kg-t fogytam az életmód váltás után egészen májusig mikor elértem a 64-et kicsit megállt, már csak kéthetente fogytam azt az egy kilót, most már csak három hetente, havonta fogyok egy kilót, de már nem is csinálok annyira érte semmit. Egyszerűen beállt a szervezetem a napi többszöri étkezésre és magától megy minden, nyugodtan megehetek egy-egy csokit vagy sütit hetente, amit korábban megvontam.


Eleinte görcsöltem rajta, miért nem megy már úgy a fogyás mint korábban, talán szigorítani kellene a diétán vagy többet kellene mozognom, de felesleges nyúznom magam, kisebb súlyfeleslegnél természetes, hogy lassabban megy a fogyás.

2016. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem évekig tiltva volt a legtöbb sport a gerincem miatt. Miután 10°-ot javult és a csontosodás már nagyjából úgy tűnt, befejeződik, azt mondta az orvosom, hogy kezdjek el valami mozgást, amit szeretek..úgyhogy akkor 74kilosan elkezdtem futni. 72-re elég könnyen lementem, aztán ott hónapokig megrekedtem és abba is hagytam a mozgást. Januárban újrakezdtem, az étkezésen is változtattam és pilatesezni meg zumbázni is hetente 1-2 alkalommal járok. Most 64kg vagyok, ami eredetileg a célom volt és nagyon örülök neki, de most újra nekivágnék, a következő cél az 57kg, ahol végleg meg szeretnék állni. A kitartás a legnehezebb, de minden teljesen megéri! :)
2016. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!