Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

1 hónapja komoly életmódváltásba kezdtem, csak zöldséget, gyümölcsöt, barna tk kenyeret es tesztat/rizst, huvelyeseket es halat ill. Sovány tejterméket fogyasztok, minden fehér cukrot és egészségtelent kiűztem, napi 3 liter vizet megiszom , búzafűlevet és zöld teát is fogyasztok. El is kezdtem fogyni, nem éheztem, teli lettem energiával.

Aztán 1 hónao után elutaztam külföldre, ahol mondjuk 90% ban tudtam tartani az étrendet, nem ettem többet vagy rossz ételeket, és többet is mozogtam, mint itthon.

1 hét után hazajöttem és híztam vagy 2-3 centit mindenhol.... miért lehet ez?? Úgy nézek ki, mint az elején.. pedig látványos változás volt .. nem koplaltam, napi 4-5 alkalommal eszem, táncolni is járok.


2016. okt. 6. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Raadasul igyekszem a feherjebevitelre odafigyelni , es nem tul sok szenhidratot enni.

Nem akarok dietazni, eletmodot valtottam, es tok jo iranyba haladtam, most meg teljesen azt erzem hogy rossz az egesz pedig semmit nem rontottam el

2016. okt. 6. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:

A tészta még mindig lisztből készül. Sima tészta nem jó, durum vagy tk abból is. A rizsből sem mindegy milyet eszel, más a felszívódási idejük, glikémiás indexük. Egy jázminrizs lassabban emésztődik pl, mint egy sima fehér rizs. Gyümölcsök szintén sok cukrot tartalmaznak.

Az elején kiment belőled a víz, ez lehetett az a megindulás, ez mindenkinél így van.

Figyelj a szénhidrátokra jobban, keresd a lassú felszívódásúakat, és a fehérjebeviteled is legyen meg, számolj 1,5-2g /testsúlykilogrammal.

Csak táncolsz? Próbálj más mozgásformákat is, fuss, végezz súlyzós edzéseket.

Fontos, hogy kalóriadeficitben legyél, ennek számolj utána.

2016. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Termeszetesen tesztabol es rizsbol is barnat eszem...
2016. okt. 6. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Számolod a kalóriákat?
2016. okt. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj attól, hogy "egészségesen" eszel bármit is jelentsen ez... általában olyan tudatlan egésgségtelen faxságokat hisztek egészségesnek, hogy az hihetetlen...

Szóval attól, hogy elhagytál egy csomó alapanyagot, attól még simán hízhatsz ha többet eszel, mint amire szükséged van...

Nézd meg ezt a videót:

[link]


Aztán olvasd el ezt a cikket:

[link]

2016. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kap elég táplálékot a szervezeted ezért felpufffadtál
2016. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!