Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig-5kg az álmom Sikerülhet...

Nyárig-5kg az álmom Sikerülhet? 164cm/55kg Mi a legtutibb, legbiztosabb módszer?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire van időd a mozgásra de ajánlom figyelmedbe a :

-napi 4-5 szörös kajálást (mindent, de tényleg mindent ehetsz, csak sokszor és keveset) sok-sok husi, zöldség, gyümölcs, kevesebb édesség és zsír.

-heti 3-4 szer rendszeres testmozgás....Legyen az futás, foci, aerobik, kardió edzés, vagy bármi hasonló...

Nekem ez bevállt, nem éheztem, és nem kínoztam magam, hogy ezt meg azt nem ehetek...

Lassú, de úgynevezett egészséges fogyás.

nekem eddig 2 hét alatt - 3 kiló.

Kevésnek kevés, de nem kínzom magam, és van még idő az igazi strandszezonig, nembeszélve arról, hogy a mozgás is jót tesz.

2010. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a tippet, én is kipróbálom ezt :)
2010. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hét alatt 3 kg, az nekem tökéletes lenne...hányszor meg mennyi időt mozogtál? ja meg, egy nap hány kcal-t ettél nemtudod?ugy kb:)
2010. ápr. 25. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadod, vacsira csak kettő alma, és ésszel egyél ne kézzel! Nap közben ehetel mindent, de csak keveset, tudatosan. Szedel a többit elrakod! Megfigyelheted magad ezzel a módszerrel szépen megindulsz fogyni két-három nap alatt, észlelhető.
2010. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
deaz a 3-4szeri mozgás, az egy alkalommal hány perc nálad?:-)
2010. ápr. 25. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem elég 30 perc is. Attól függ mit csinálsz.
2010. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó, csak enekd már sikerült leadnod 3 kg-t..szóval akkor teis 30 percekekt mozogtál igaz??:-)
2010. ápr. 25. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

kb igen én futni járok.

30 perccel kezdtem, majd fokozatosan egyre többet. (valahol olvastam hogy a hatékony zsírégetés min. 40 perc intezív mozgást igényel) ezt mindig próbálom betartani, most kitoltam úgy hogy bemelegítéssel, nyújtással együtt 1 óra, de ezt nem emelem egyenlőre így ok.

2010. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jah kalóriaadagot tekintve meg 1500 ba bőven belefértem de tegyük hozzá hogy én most vagyok 88 kg, és 176 cm magas...

tehát esetedben olyan max. 1200 kalóra körül kéne lennie.

De nem érdemes görcsösen számolgatni, úgy egyél, hogy ne legyen a kajálások után ilyen émelyítő teltségérzeted.

még az elfelejtettem, hogy saláták nagyon jók PL.

ruccolasaláta:

-egy jó nagy marék ruccula

-paradicsom (amennyit akarsz)

-csirkemell vagy valamilyen színhusi (sűlve főve mind1)

-balzsamecettel meglocsolgat (pár csepp nem kell több)

esetleg kevéske sajt....

2010. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
norbi update-ezz nekem beválik
2010. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!