Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót fogytatok, hogyan,...

Hány kilót fogytatok, hogyan, mennyi idő alatt, menyiröl indultatok, illetve mennyit és mit mozogtatok a cél érdekében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
96kg ---> 86kg fél év. Előtte csoki, chips, péksütemények, majdnem minden nap. Ezt beszüntettem. Este hat után nem ettem. Minden nap hazasétáltam az iskolából busz helyett (~2,5km). Ennyit csináltam, és szépen lement, ez 5 éve volt. Most általában 80-83 között mozgok, sportolok aktívan.
2010. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
67-ről 60-ra 1 hónap alatt. 90 naposat csináltam, bár nem valami szigorúan. Inkább az jelentett sokat, hogy elhagytam a kenyeret és a nassolásokat, cukros üdítőket. Azóta sem jött vissza semennyi, sőt még fogytam 4 kg-t, bár ez inkább attól lehet, hogy kertesházba költöztem, ahol többet mozgok, valamint gyalogolok is a munkahelyemre. 1,5 éve csináltam a 90 napost.
2010. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8 kg-ot fogytam kb. másfél hónap alatt! A kajára figyelek, kevés szénhidrátot eszek, és heti 3x másfél-két órát izzadok az edzőteremben.
2010. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 60kg voltam Most 52,8 kg vagyok ! Még messze vagyok a 48-kg tól , de lassan menni fog :)

Egyáltalán nem látszik hogy fogytam volna :S áááhhh

Amúgy 1,5-2 hónap alatt !

2010. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
48 kiló? :O Hány centi vagy?
2010. ápr. 28. 09:30
 6/6 anonim válasza:
87kgról kezdtem, most 62vagyok. 7hónap kellett hozzá. Kemény diéta(saját módszer, semmi liszt, cukor, stb). Mozogni az ötödik hónaptól kezdtem, minden nap 45perc torna. Sajnos 1 hónapja megállt a fogyás, épp most keresgélek valamit, amivel a maradék 5kg-t le tudom adni.
2010. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!