Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1. kérdés: Lehet hízni 3 kgt...

1. kérdés: Lehet hízni 3 kgt 2 nap alatt? 2. kérdés: Létezik, hogy rossz a mérleg?

Figyelt kérdés

45 éves nő vagyok,súlyt tartok. Ma reggel elkeseredve láttam, hogy felment 3 kg, pedig mindent úgy csináltam, ahogy eddig. Hamarosan kell megjönnie, létezik, hogy víz?

A másik kérdésem: Az itthoni mérlegem 64 kgt mutat, viszont a gyógytornászom szerint kizárt, hogy annyi lehetek. Sőt, az egyik barátnőm mesélte, hogy 62 kg volt, mielőtt terhes lett, pedig jóval alacsonyabb és ducibbnak nézett ki mint én. Szerintetek vegyek új mérleget?



2016. nov. 5. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A menzesz elött/alatt akár 5 kg plusz is lehet vizesedéstöl, de sok ember akár enélkül is tud rakta´rozni vizet, ami ennyi plusz súlyt jelent.


A vígasztaló benne, hogy ugyanilyen gyorsan le is megy, ha megfelelö módon étkezel + eleget mozogsz.


Ránézetre senkinek nem lehet megmondani a súlyát, mert igen erösen befolyásolja a zsír-izom arány, azaons súllyal lehet valaki egész vékony, más meg kimondottan duci, szóval a gyógytornászod nem áll hivatása magaslatán.


Ettöl függetlenül ne a kilókat vedd alapvetö fontosságúnak, hanem az alakodat illetve a körméreteket figyeld, az sokkal reálisabb képet ad. Márcsak azért is, mert ha sportolsz, akkor centikben vékonyodni fogsz, kilóban viszont több leszel - viszont sokkal kevesebbne látszol.


Új mérleget csak akkor vegyél, ha nem jó a régi - de ebböl, amit írtál nem lehet megmondani, hogy van-e baja, de inkább az valószínü, hogy nincs.

2016. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet.

Ha meg kell jönnie, nyilvá attól ment fel a kg.

2016. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. nov. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!