Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit mondjak anyámnak az Anorexiáról?

Utána néztem a dolognak és szerintem Anorexiás vagyok,minden olyan tényező arra utal,és ezzel nincs is bajom de ,anyámnak mit mondjak?

Olyasfajta,hogy ha mondok neki valami olyasmit akkor azt mondaná játszom az eszem mert neki minderől ez a véleménye magasról lesz@r engem meg minden mást is,és leülni beszélgetni se lehet vele. És mielőtt jönnének a kommentek,hogy észre veszi előbb vagy utóbb mondom,hogy azt se vette észre,hogy 80-59-re fogytam és elég nagydarab vagyok még mindig szóval nem fogja észrevenni.Szóval mit kezdhetnék vele? Vagy legalább mit monsjak,hogy ha enni hív és nem akarok? Xd

Keress kérdéseket hasonló témákban: anya, anorexia, betegség, kilogramm, kg, fogyás, étel, probléma, kényazerítés, beszélgetés

2016. nov. 9. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nem is csak az a gond, hogy neki mit mondasz, hanem hogy nincs bajod vele...

Az is baj, hogy ilyen, amilyennek leírtad :( Legalább egyikőtöknek lenne esze e témában.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2016. nov. 9. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt,hogy nincs bajom vele úgy értettem,hogy tudok magamon uralkodni és változtatni fogok ezen azaz nem akarok anorexiás lenni szval nem is leszek az! :) De anyámmal kellene valamit kezdeni! xd

# 2/11Időpont 2016. nov. 9. 22:54 Privát üzenet
Hány éves vagy?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2016. nov. 9. 23:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

15 miért?

# 4/11Időpont 2016. nov. 10. 00:49 Privát üzenet

Talán XD-k nélkül még komolyan is lehetne venni.

Az XD vicces szmájli, de ha neked ez vicces, akkor oké.

Nem menő ám minden mondat végére odaírni, sőt!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2016. nov. 10. 02:16 Privát üzenet
Ez az xd elég bezavaró,így nekem is elmegy a kedvem attól,hohy segítseg,mert ez így elég komolytalan hatást kelt

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2016. nov. 10. 05:35 Privát üzenet
Iskola pszichológus segíthet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2016. nov. 10. 08:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocs az xD-ért de én ilyen vagyok már megszokásból írom ha jó kedvem van sorry,és csak 1 helyre írtam nem minden mondat végére!

# 8/11Időpont 2016. nov. 10. 10:25 Privát üzenet
Ha változtatni akarsz, akkor menj enni... Ha nem vagy éhes, nem kell sokat enned, de gondolom, nem etet agyon, ha így lefogytál, csak hív ebédelni, vacsorázni... Ami elég normális.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2016. nov. 10. 12:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aha :)

# 10/11Időpont 2016. nov. 10. 13:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez most normális? Tényleg így kellett viselkednie anyámnak?
Anyámnak nem tetszik, hogy idősebb a párom, de lehet, hogy csak féltékeny?
Egy biológia szakos tanárnő tanul az egyetemen bulimiáról és anorexiáról? Felismeri szerintetek ha az osztályában anorexiás lány jár?
Tudtok linkelni anorexiáról szóló filmeket ;$?
Mit csináljak? Annyira undorodom magamtól és idegesít hogy dagadt vagyok. Sportolok, anyámnak egy kis kaját is úgy kell belémtömnie, mert hogy 'nem vagy dagad, csak kicsit husi'.
Mit gondolsz az anorexiáról, illetve az anorexiás lányokról?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!