Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyámnak az...

Mit mondjak anyámnak az Anorexiáról?

Figyelt kérdés

Utána néztem a dolognak és szerintem Anorexiás vagyok,minden olyan tényező arra utal,és ezzel nincs is bajom de ,anyámnak mit mondjak?

Olyasfajta,hogy ha mondok neki valami olyasmit akkor azt mondaná játszom az eszem mert neki minderől ez a véleménye magasról lesz@r engem meg minden mást is,és leülni beszélgetni se lehet vele. És mielőtt jönnének a kommentek,hogy észre veszi előbb vagy utóbb mondom,hogy azt se vette észre,hogy 80-59-re fogytam és elég nagydarab vagyok még mindig szóval nem fogja észrevenni.Szóval mit kezdhetnék vele? Vagy legalább mit monsjak,hogy ha enni hív és nem akarok? Xd



2016. nov. 9. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem is csak az a gond, hogy neki mit mondasz, hanem hogy nincs bajod vele...

Az is baj, hogy ilyen, amilyennek leírtad :( Legalább egyikőtöknek lenne esze e témában.

2016. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt,hogy nincs bajom vele úgy értettem,hogy tudok magamon uralkodni és változtatni fogok ezen azaz nem akarok anorexiás lenni szval nem is leszek az! :) De anyámmal kellene valamit kezdeni! xd
2016. nov. 9. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2016. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
15 miért?
2016. nov. 10. 00:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán XD-k nélkül még komolyan is lehetne venni.

Az XD vicces szmájli, de ha neked ez vicces, akkor oké.

Nem menő ám minden mondat végére odaírni, sőt!

2016. nov. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az xd elég bezavaró,így nekem is elmegy a kedvem attól,hohy segítseg,mert ez így elég komolytalan hatást kelt
2016. nov. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Iskola pszichológus segíthet.
2016. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs az xD-ért de én ilyen vagyok már megszokásból írom ha jó kedvem van sorry,és csak 1 helyre írtam nem minden mondat végére!
2016. nov. 10. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha változtatni akarsz, akkor menj enni... Ha nem vagy éhes, nem kell sokat enned, de gondolom, nem etet agyon, ha így lefogytál, csak hív ebédelni, vacsorázni... Ami elég normális.
2016. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aha :)
2016. nov. 10. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!