Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Áprilisban sikerült fogynom 1...

Áprilisban sikerült fogynom 1 hónap alatt 4-5 kg úgy, hogy minden hétköznap napi 40 percet sportoltam. Sajnos Visszahíztam.1 hónapja megint elkezdtem ugyanazt, amit áprilisban és semmit nem fogyok szinte. Miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ugyanannyit eszel? Ha igen, akkor is csökkenhetett az anyagcseréd sebessége, trükkös az emberi test, esetleg most valamiért több vizet tart vissza a szervezeted... Kilókat lehet változni víz miatt minden különösebb ok nélkül.
2016. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a kampányszerű fogyás átka. Hiába fogysz le, ha utána abbahagyod azt a tevékenységet/diétát, amivel sikerült, akkor visszahízol ugyanoda.


Életmódváltás segít. Nem fogyózni kell, hanem beállni először egy kalóriadeficites étrend+mozgásmennyiségre, utána annyit emelni a bevitt kalórián, amennyi a súlytartáshoz kell. De a mozgást abbahagyni vagy a régi rossz szokásokhoz visszatérni, amik miatt elhíztál, nem lehet.

2016. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!