Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hogyan hiztam ennyit?

Most hogyan hiztam ennyit?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,13 éves , 166 cm, 79 kg..vagyis voltam hétfőn.

Kover vagyok tudom, de nem tudok fogyni. Ilyen alkatom van. Ma a barátommal elmentem sétálni, aztan végül felmentem hozzá. Elmentem wc-re és azt veszem észre hogy alig tudom levenni a nadrágomat. Eleg szuk lett. Levettem, majd amikor akartam felvenni..nem sikerult nem ment ram. Vegul nem erdekelt es fel sem vettem. Kivancsi voltam h hiztam el a baratom azt mondta h egy kicsit lehet.

Otthon megmertem magam es 87 voltam. Nq ezt nem ertettem. A baratommal 2x voltam mcdonaldsban.. meg ettem chipset, de ez maskor is igy van..sot volt h 5x voltam mekiben 1 heten. De nem szoktam hizni max 1-2 kg-t.

Most meg nagyon sokat hiztam. Meg ma felugrottam a pasimra es alig birt el.. nem ertem mi lehet



2016. nov. 25. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Extrém vizesedés...? Ennyit szerintem egyszerűen képtelenség hízni, vagy ha valakinek sikerül, az extrém kivételes dolog.


Olyan nem igazán van, hogy ilyen alkatú az ember. Bizonyos tényezők átkozottul megnehezíthetik a fogyást, de gyakorlatilag mindenkinek le kell tudnia fogyni, ha megteszi a megfelelő lépéseket (ami egyeseknek szabad akaratból nem megy, ezt még meg is értem).

2016. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
"Kover vagyok tudom, de nem tudok fogyni. Ilyen alkatom van.2x voltam mcdonaldsban.. meg ettem chipset, de ez maskor is igy van..sot volt h 5x voltam mekiben 1 heten".Az alakod azért olyan,amilyen,mert te ilyenre formálod(hízlalod).Ne haragudj,hogy nem a kérdésre válaszolok de van rajtad 13 évesen vagy 30 kg felesleg.Ha tetszel így a barátodnak(aki reméljük,hogy életben maradt miután felugrottál rá..)ha nem,akkor is erősen időszerű lenne a súlyodból lefaragni és ezt nem csak esztétikai okok miatt mondom hanem az egészséged megtartása édekében is.Kezdj el diétázni!
2016. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szeretek ilyen lenni. A baratom is szeret ilyennek szereti ha ra fekszek meg ilyenek.

Nem szeretnék fogyni.. szeretek ilyen lenni.Csak ez furcsa volt nekem

2016. nov. 25. 18:39
 4/11 anonim válasza:
50%
Én 63 kg-val is elég kövérnek nézek ki. :/
2016. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Amúgy meg kire fekszel te 13 évesen :D Én még a kezét sem fogtam meg egy fiúnak sem.
2016. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És a pasidtól nadrág nélkül mentél haza..? Nem fáztál? :D
2016. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két alkalommal ugyanazon a mérlegen mérted magad? Csak mert kizárt dolog, hogy 4-5 nap alatt 8 kilót hízzon valaki. Az sem mindegy mikor méred magad, reggel, vagy este. Vagy pl. menstruáció előtt, és alatt mutathat néhány kilóval többet a mérleg. Nekem 3 kg-mal több a súlyom olyankor, de van akinél akár 4-5 kilóval is több.

Más magyarázat nem jut eszembe, de ennyit egyszerűen nem hízhattál ennyi idő alatt.

2016. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A pasidra nadrág nélkül feküdtél rá? Édesanyád tudja,hogy 13 évesen miket művelsz?
2016. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen
2016. nov. 25. 22:14
 10/11 anonim válasza:
100%
Büszke lehetsz magadra.
2016. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!