Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le 10-13kg-t?

Hogyan adhatnék le 10-13kg-t?

Figyelt kérdés

Nalam a baj hogy rengeteget eszek es errol le akarok szokni. Egeszsegesen szeretnek enni es normal adagot. Sportolni is szeretnek foleg itthon. Miket csinaljak? Mit egyek mennyit?

Ha van egy konkret terulet(fenek) arra hogy tudnek erositeni? Mennyi ido alatt tudnam egeszsegeseb leadni a 10kg-t?


2016. nov. 27. 19:32
 1/1 anonim válasza:
Attól is függ hogy mi az a rengeteg és hogy mi a kezdősúly.Az hogy mit és mennyit lehet enni az könnyen kiszámolhat.Neten van rengeteg kalóriaszámláló,van akinél működik.Ezt úgy írom hogy nekem ez például nem vált be, mert rástesszeltem a fogyásra és még többet ettem de vannak akiknél tényleg működik,például ezt az oldalt szerintem érdemes megnézni: [link] be lehet állítani a kívánt és az induló súlyt is,és egyéb adatokat ami alapján az oldal kiszámolja a napi ajánlott kalóriabevitelt és hogy mennyi alatt lehet elérni a kívánt súlyt.
2016. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!