Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A végtagjaim rendben vannak...

¤¤AniMe¤¤ kérdése:

A végtagjaim rendben vannak de a hasamon van pár kiló, eltudom tüntetni vagy lehet hogy a genetikám ilyen és nem birom?!

Figyelt kérdés
Iszonyatosan rossz érzés mert régóta kockahasat akarok és már több mint 1 éve rendszeres has gyakorlatokat végzek már látszódik is, de nem annyira, mikor ráfeszítek laposabb lesz a hasam de ha nem akkor látszódik a pocakom főleg és elég rendesen szégyellem magam, mit javasoltok mit tegyek?

2016. nov. 28. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is szégyeld magad,hogy nem tudod (pedig már itt is és máshol is kismilliószor leírták) nincs helyi zsírégetés! Nem tudsz csak hasról, seggből,combról, agyból stb. fogyni. Mint ahogy írányítani sem tudod,hogy hova hízzál. A fogyás étrendi kérdés elsősorban. Csinálhatsz te napi ezer felülést is,ha a kaja nincs rendben, nem fogsz fogyni. De ki tudja, lehet nem is kell...
2016. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az emberek bármire képesek lennének a tökéletes alakért...kivéve a kemény edzést és a szigorú diétát.

Ha kockahasat akarsz,a legelső hogy száműzöl mindenféle cukrot, kenyeret, kalácsot, péksütit, mekit, gyrost, vajna timi fánkját meg tudja tököm még mi szennyet lehet kajálni...

Összeállítasz egy magas fehérje, alacsony szénhidrát tartalmú étrendet, figyelsz a rostokra (nem gyümölcs, hanem zab meg rizs) és az esszenciális zsírsavakra, hozzácsapsz egy multivitamint és kész a kaja része.

Az edzésed legyen kemény, 40-60 perces (+bemelegítés+nyújtás), de ha nem szakad rólad a víz közben akkor valamit nagyon rosszul csinálsz..az intenzitás a fejlődés egyik kulcsa. Tegyél be alkattól függően 2-4 cardiót, és bumm, kész a kockahas.

Remélem nem gondoltad hogy a kockahasat ingyen osztják :)

2016. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda tragédia, hogy egy nem sportolónak nincsen kockahasa!

Ha befeszítéskor látszódnak a kockák, akkor kétlem, hogy pocakos lennél.

Eltúlzod.

Vannak fontosabb dolgok is az életben, mint hogy mennyire kockás a hasad. Kivéve, ha ebből élsz.

Szóval egyél normálisan, sportolj, az egészséged miatt, ne azért, hogy hány kocka látszik éppen a hasadon.

2016. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dieta
2016. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Előszöris, az amit te pocaknak vélsz, az normális, a legtöbb fitnesskép úgy készül, hogy befeszítik, behúzzák a hasukat. Szerencsére egyre több olyan edző van, aki bemutatja a valóságot is. Nekem egy évben egyszer van igazán kocka hasam, ez az állapot pár hétig tart. Először is tömegelő diétát keress magadnak, nagy súlyokkal esz, kisebb ismétlésszámban, sok víz. Ebben az időszakban megengedett a bűnözés, pl pizza, tészta, néha akár egy kevés édesség is. A tömegelés után én 8 hetes szálkásítást csinálok, ami nekem elég, valakinek nem. Itt egy nagyon szigorú diétát kell betartani, s jóformán ugyanazt eszed minden nap. Az edzést nem fogod bírni a tömegelős súlyokkal, így a súlyt csökkenteni kell, plusz jöhetnek a cardio edzések is. 7ből 6 nap edzés. Sokan elrontják azzal, hogy szálkásításkor több cardio és intervall edzést tartanak, mint súlyzóst. Ez azért nem jó, mert nincs az izom inger alatt, s a diéta miatt mindenképp veszítesz izmot is, nem kell hogy az edzés is rátegyen egy lapáttal. A fontos kiegészítők szálkásításkor a multivitamin, kiegészítő c vitamin, omega 3, glutamin, bcaa és a proteinshaked. Ezután nálam jöna vízhajtás, de ez kizárólag versenyre. Ha nem mész versenyre, akkor neked ez nem kell, veszélyes is...stb. Bár én semmilyen diétát sem csinálnék ha nem mennék versenyre, mert egészséges életmóddal és heti 3 edzéssel csodásan karban lehet tartani egy női testet.
2016. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a nemed, de igazából mindegy, a lényeg az, hogy igen, van, aki hasra hízik először, úgyhogy onnan fogy utoljára. Ha rendesen leszálkásítasz, bizonyára rendben lesz a hasad, de lehet, hogy nem lesz annyira kocka, mint e szempontból szerencsésebb genetikával (s persze az izom is számít valamit ebben, ha nem is az az elsődleges).

Hiába edzel, ha zsír van ott, azt le kell szálkásítani. Ha a testzsírszázalékod már az esszenciális határnál van, akkor ne, de ekkor tuti nincs pocakod, max. nincs számodra tökéletes kockahasad. Nem baj, az egészség sokkal fontosabb, ne add fel miatta.

S ahogy már írták, egész évben nem lehetsz atomszálkás. Ez nem így működik, ahogy estére is nagyobb a hasad, ha eszel-iszol, nahát.

2016. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget és gyors válaszokat, sajnos csak most tudtam rá reagálni ezért bocsánatot is kérek, megfogadom...mielőtt ezt kiírtam már 2 hete csináltam kardioedzést...rászoktam arra hogy kevesebbet eszek többször és csak vizet iszok....súlyba nem igazán látom hogy sokat változott 1-1,5 kilót, de érzem hogy fogytam hasamra mikor pl ülök érzem hogy nem akkora ha állok stb... megfogadom a tanácsokat és folytatom tovább...köszönöm :)
2016. nov. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!