Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni 20 kg-ot 3 hónap...

Lehet fogyni 20 kg-ot 3 hónap alatt, és ha igen akkor mivel, milyen diétával? 26/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy az utóbbi években nagyon elhíztam. Szeretnék leadni egy "kicsit" . Akinek valamelyik diéta hatott az írja le hozzászólásban.
2016. nov. 28. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtad, az utóbbi években híztál el, nem 3 hónap alatt. Akkor miért annyi idő alatt akarod le adni? Szerintem inkább biztosabban fogyj le, de akkor esetleg lehet hogy tovább tart, minthogy időkeretek közé szorítod magad, kapkodsz, aztán esetleg még több is visszajön. Egyébként ez a 20 kg sikerülhet, bár ez attól is függ, hogy jelenleg hány kiló vagy. Na meg az étkezés és mozgás. Nem feltétlen diétával. Válts egészséges életmódra, és könnyebben fogysz.
2016. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én fiu vagyok , de ezelott 7 hónappal énis pont igy kérdezôskôdtem itt mint te :) azóta 60 kilótôl szabadultam meg. Sokkan azt fogjak irni hogy nem lehet 3 hónap alatt annyit lefogyni , de te ne halgassal rajok :) en 7 hónap alatt 60-at fogytam es mar egy pár hete tartom a sulyom :) Sok sikert
2016. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!