Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Az utóbbi időben nagyon egyedül voltam, több táplálkozással kapcsolatos problémám is volt.2 hete szinte minden nap hánytattam magam. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon egyedül voltam. Egy valag pénzt elköltöttem energiaitalokra, meg kajára, volt hogy egy nap 2000, 3000 vagy 5000-et is.


Nem tudom, így hogy tudnék munkát vállalni. A szüleimmel is egy csomó pénzt utaltattam, meg a nővéremmel is. Cigizek, a dohányzás fontos számomra.


A hánytatások körülbelül 1,5-2 hónapja rendszeresek. Igazából nem olyan egyetemi szakot választottam, ami tetszene. A sulit elhanyagoltam, próbáltam dolgozni mellette, illetve korrepetáltam is.


Mit tegyek? Mármint az a baj, hogy szeretnék egy munkát, és szeretném azt is tudni, hogy osszak be egy fizetést.


Nemrég költöztem haza vidékre, mert az albit már nem tudják a szüleim kifizetni, én diákmunkával meg nem tudom megkeresni az albérlet teljes árát.


2010 őszén kezdtem fogyókúrázni, folyamatosan csökkentettem a kcalokat. Akkor volt háj rajtam, mert folyton kekszeket meg péksütiket ettem. Fogyózni kezdtem, csökkentettem a kcal-okon, Volt, amikor egy nap 400-500 kcalt ettem, és heti rendszerességgel sportoltam (heti 5-6 nap futás, inkább 6) Örülök, hogy lefogytam!! 2011-ben 1700 kcalt ettem 1 nap, de akkor az nagyon sok volt, folyton szomjas voltam (tk kenyér, sajt, répa, lencse stb ) nem volt benne hús!


2012-ben olyan volt hogy 1 nap megtömtem magam, majd utána 5-6-7 nap böjtnapot tartottam vagy max 1 almát ettem. 2011-ben


2012-ben kezdtem el hányni, amikor a családdal elmentem pizzázni, utána egy műanyag kanalat használtam a hánytatásokra. Azok már nincsenek meg vagy eltűntek, passz.


Igazából egy munkára van szükségem, mert ha van munkám, akkor elfoglalom magam, és nagyon szeretnék már párkapcsolatot is.

A pénz is zavar, zavar hogy annyi pénzt elköltöttem kajára...


elegem van már a kaja témából, igazából ez váltakozó.

Az utóbbi 1,5 hétben nagyon mohó voltam... tökre feleslegesen kajáltam amikor nem volt hozzá kedvem.

Szeretném a segítségeteket kérni, vagy mit lehet kitalálni ebben a helyzetben?


Nagyon sokat voltam egyedül és csomószor beszéltem magamhoz is. Seítsetek pls, ezen szeretnék nagyon nagyon változtatni!!


2016. nov. 30. 19:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Mármint úgy dobtam ki pénzt kajára hogy amikor több pénzem volt, pl. karácsony körül vagy régebben akkor "minőségibb" dolgokat kóstoltam meg (pl. egy csiga a bite bakeryben 780 ft vagy 690 ft egy marcipános kávé)


Utána ilyen "mini"binge-im voltak amikor 400 ft-okból kalkuláltam ki a binge-eket...


nagyon cink tudom, de amíg Pesten voltam arra is rászoktam hogy plázákból hozzak el kaját vagy kéregettem estefele vagy, akár nappal is maradék kaját pékségből.. tudom nagyon cink, de elkezdtem szemetesekben is kajáért kutakodni.


elköltöztem pestről. Vidéken vagyok. itt 1 pláza van, és kisebb város.


mit tegyek ebben a helyzetben?

igazából itt van a nővérem most meg a szüleim, itt mindenre ügyelni kell hogy rend legyen meg minden de nem akarok enni.


a torkom is érdekel mármint fájt, és a fogsorom is érdekel.

mit tegyek?


igazából munka kellene, barátok, meg nem is akarok ebbe az egész táplálkozás cuccba belegondolni. nagyon szeretnék már barátot is.

2016. nov. 30. 19:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig.

Igazából egy pszichológus kell neked.

2016. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!