Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van a hasamon némi felesleg...

Van a hasamon némi felesleg amit le szeretnék adni. Milyen tornát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hasizom, hasprés vagy inkább aerobik?

2016. dec. 2. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen helyi zsírégetés.Ha fogysz,mindenhonnan fogysz,genetika kérdése,hogy honnan mennyit.Diétával tudsz fogyni, a rendszeres mozgás csak rásegít.
2016. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aerobic mehet nyugodtan, utána célzott hasizomgyakorlatok.
2016. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dièta. Feleslegen csak az segìt. Mivel helyi zsírègetès mèg így 1 milliomodik kèrdès utàn sincs, ezèrt dièta az alap. Mellette persze mehet a mozgàs, de 70%-ban az ètrenden mùlik a siker.
2016. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de megtanulta itt mindenki ezt az agyonpuffogtatott mondatot: nincs helyi zsírégetés. Oké, higgyük el. Ettöl függetlenül ha hasazol napi 20 percet (baromi nehéz lesz) akkor láss csodát egy idő után izmos lesz a hasad, a többi testrészed meg nem. Mondjuk a háj mennyiségétől függ, hogy mikor lesz izmos, a genetikádtol pedig az, hogy mennyire számít az étkezés. De én tipikus hasra hízó típus vagyok és amikor napi 20 percet hasaztam kockás volt a hasam, akármilyen étkezés mellett is, igaz nem vagyok elhízva, normál testalkatom van.
2016. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a "nemmegyekahűtőközelébe" tornát ajánlom:) Ahogy fentebb is írták már: nincs helyi zsírégetés, diéta van, de akkor mindenhonnan fogysz.
2016. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én ezt a tornát csinálom heti 5-6-szor és nekem sokat segített. Laposabb lett a hasam és már egy kicsit kockás is:) 16/L

https://www.youtube.com/watch?v=HrpW5PliIdU

2016. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!