Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok ezzel a modszerrel?

Fogyhatok ezzel a modszerrel?

Figyelt kérdés

Ha minden este elmegyek 6km-t setalni, 5 utan nem eszek es elhagyom a kenyeret meg a cukrot fogyhatok?

180cm

97kg

19/L



2016. dec. 10. 09:53
 1/6 anonim válasza:
Igen, fogyhatsz.
2016. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 után nem eszel? Miért? Reggeltől kezdve 5-ig is ehetsz annyit/olyan minőségű kaját, hogy ne tudj fogyni.
2016. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem eszel 5 után? Ez max. akkor jó, ha 7-kor lefekszel aludni :)

Kenyeret, cukrot nem kell teljesen elhagyni. Nem tartható hosszú távon és nincs is értelme így kínozni magad. Ezeket is lehet, csak mértékkel.

2016. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

"Ha minden este elmegyek 6km-t setalni"


Kezdésnek teljesen okés ez a fajta mozgás. Tempós gyaloglás legyen, hogy érjen is valamit!


"5 utan nem eszek " - Mi a fenének? 5 után csak akkor ne egyél, ha este 7-kor már fekszel le aludni. Erről a marhaságról még most sem tudnak leszokni az emberek.


"elhagyom a kenyeret meg a cukrot fogyhatok" - Jó kezdés ha elhagyod ezeket, de önmagában attól nem fogsz lefogyni. Fogyáshoz kalóriadeficit kell.

2016. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak ettől még nem, de nem rossz lépések, kivéve az 5 után nem evés, arról nem tudhatom, hogy pont neked előnyös-e. Nekem nagyon jó a kis evési ablak, ha este eszem, akkor kb. tuti nem fogyok, jó étrenden sem (nagy aktivitással menne, de az nem napi 1-2-3 óra séta). De nekem nagyon sokat kell ennem egyszerre, utána viszont sokáig nem éhezem meg s az ebéd a legfontosabb számomra. Nem mindenki ilyen, sőt, elég kevesen s nemrég még én is ettem 6-7-kor, mert akkor még kellett.

Az összbevitel számít, ha azért nem akarsz enni 5 után, mert valaki azt mondta, de te éhes vagy később, akkor ezt nem kéne erőltetni (vagy egyél többet utolsó étkezésre, ha ez látszik jobbnak).

Az evés időzítése nagyon egyéni, nincsenek kőbe vésett szabályok.

2016. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ehetsz 5után, csak olyan egyél ami hasznos és főleg ne szénhidrátokat. Húst, zöldéset simán.

A kenyér , cukor elhagyása kikerülhetetlen, javaslom, hogy a tészta féléket és mindenféle lisztes ételeket is kerüld.

2016. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!