Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen 161 centihez 50-51...

14 évesen 161 centihez 50-51 kiló az sok?

Figyelt kérdés

Ha sok is, tudom, hogy csak éppen hogy sok. Fogyni szeretnék de nem koplalással meg ilyen hülyeségekkel, hanem egészséges táplálkozással és sporttal?

Mennyi idő alatt tudnék így lefogyni max. 45-47 kilóra?


2016. dec. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sok. Ne fogyj.


A sport viszont jo, azt csinald amennyit birod.

2016. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kell fogynod.
2016. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Muszáj lefogynod 20 kilóra, különben nem vagy ember. 161 centihez az 51 kiló rengeteg, több tonnás zsírdisznó.
2016. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem tökéletes a mostani sulyod, ne akarj 45kg lenni. De egeszsegesen etkezni es sportolni lehet, azzal rosszat nem teszel :)
2016. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kevés izmod van, lehet egy pici felesleged, de ne pörögj rá a számokra s ne fogyózz. Inkább válts jobb életmódra, mozogj meg ilyenek. Nem lehet különösebb gond a súlyoddal.
2016. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normális választ adtak.

Én sem gondolom hogy el vagyok hízva, oké lehet hogy a 45 kg túlzás volt, de mint mondtam nem kezdek fogyókúrákba meg ilyenek csak sportolok meg egészségesebben eszem.

2016. dec. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!