Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni. Tudnátok...

Leszeretnék fogyni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Régebben dagadt voltam. Mára már viszonylag jó az alakom. De még van súly feleslegem a tükör alapján. Amit leszeretnék adni. Hogyan tegyem?

14/L 60kg. 162cm.


2016. dec. 21. 08:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy sportoltam mellette..Most a felvèteli mellett nem tudok,csak otthon. De van rajtam izom és szélesek a csontjaim.
2016. dec. 21. 08:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan csináltad? Mi a baj az eddigi módszereddel?
2016. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

még fejlődésben vagy. Az igazi jó alakod most ormálódik, saccperkábé 17-19 éves korodra leszel igazi bombázó.


a fogyáshoz nem itt kell segítséget kérni, hanem a családodban. Ha ők otthon úgy esznek, főznek, hogy te te a látványtól is szenvedsz, akkor nincs miről beszélni.


magam tapasztalatából írom.

2016. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Ugye mivel viszonylag sokat fogytam már talán belasult nehezen megy le. A családom étrende nem zavar,régebben is magam kezdtem el életmódváltásba. Ha lehet így fogalmazni.
2016. dec. 21. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyal teat, vizet, citromls vizet etkezesek elott 20 perccel, egyel kisebb tanyerbol (optikailag becsap), heti 2x tornazz otthon, lepcsozz lift helyett, a sulitol inkabb setalj, ne busszal menj el X pontig...sok kis aprosag, de szamit.
2016. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!