Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyit híztam vagy ez még nem...

Ennyit híztam vagy ez még nem a végleges? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igen, karácsonyi zabálás volt. Igazából súlyt tartok, nem is akartam magam visszafogni karácsonykor. Rengeteg rokonnál voltunk, rengeteget ettem az elmúlt napokban. Most először álltam rá a mérlegre, 1.2 kg-mal mutatott többet mint 24-én reggel. Nagywc után voltam, tehát ez nem befolyásol. Ennyit hízhattam? Vagy ez még az étel és a víz bennem? Az normális hogy most nem kívánok semmit? Azért egyek valamit a nap folyamán akkor is ha nem kívánom?

17/L


2016. dec. 27. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 kilós lengés mindenkinél előfordul. Ilyen minimális súly le-föl megy.
2016. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1,2 kg? Az semmi :) 2-3 kilót akár naponta is ingadozhat a súlyod. Ha nem vagy éhes, ne egyél, várd meg, amíg tényleg megéhezel, addig igyál sok vizet, de ehetsz gyümölcsöt is, ebédre esetleg egy kis levest, ha mást nem kívánsz.
2016. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez semmi. Simán összehozok 3 kilót is viszonylag kevés többlettel, miközben 10-20 dekánál nem jöhet fel több az energiamegmaradás törvénye alapján... Rengeteg vizet meg lehet kötni így (főleg, ha szénhidrátszegény étrendről váltunk szénhidrátosra), némi salakanyag is benne lehet a buliban... Emiatt nem kell aggódni. 2 kiló lefelé is le tud menni napok alatt, ha az ember visszaáll a rendes étrendjére.


Normális, hogy nem vagy éhes s étvágyad sincs, ha túletted magad korábban. Bár nem mindenki mindig ilyen, persze. Sok embernél a jóllakás nem megy át a következő napra, nálam speciel igen, sőt, több napig is eltarthat a dolog, no persze nem akkor, ha nem eszem semmit, de minimális étellel is jóllakhatok.

Nem gondolom, hogy erőltetni kell az evést, de speciel a fehérjét szeretem bevinni ilyenkor is, max. egy napot hagynék ki, ha nagyon muszáj (ami nem jellemző). Úgyhogy ilyenkor a fehérjére s a zöldségekre koncentrálok, az energiabevitelre annyira nem. Ez így elég jónak tűnik nekem.

2016. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!