Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy mindenki...

Mitől lehet az hogy mindenki egy 15-20 kilóval kevesebbnek tippel mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés
180 cm hez vagyok 85 kiló.Teljesen ismeretlen emberek mondják rám hogy 65-70 kiló vagyok max. Ez mitől van mikor igazából nem is? Amúgy nyilván nem vagyok teljesen megelégedve magammal mert van egy kicsi hasam és összeérnek a combjaim....de nem igazán narancsbőrös vagy ilyesmi... Próbáltam sporttal ledolgozni de akármennyit is sportoltam a 82 volt a legkisebb súly amit elértem...és már akkor is megjegyezték hogy mennyit fogytam...ez engem már nagyon idegesít...Mi lehet bennem ami ilyen nehéz? Vagy mitől van ez?

2016. dec. 27. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól oszlik el, van izmod, trükkösen öltözködsz, minden ismerősöd rossz tippelésben... Ki tudja?

Fontos ez? Bár OK, az ember kíváncsi lehet nem fontos esetekben is :)

Nekem 85 centis derékbőségnél mondják, hogy nehogy tovább fogyjak... Gondolom, a ruha teszi, a fejem, karom nem kövér, csak a hasam, de a fekete póló ápol és eltakar (bár azért elég feltűnő így is, na mindegy)...

2016. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Első jókat írt, de a másik fele: a nők többsége jóval alacsonyabb nálunk (akkora vagyok, mint te). Mivel ők vékonyan mondjuk 45-50 kilók, el se tudják igazán képzelni, hogy egy ekkora test nagyságrendileg mekkora súlyt jelent. Mert ugye pasikon egész másképp mutat ennyi kiló ennyi centihez.

De a helyedben nem foglalkoznék ezzel :) Egyébként nekem csak akkor mozdul lefelé a súlyom, ha drasztikusan kevesebbet eszem, sporttól soha. Lehet, hogy te is ilyesmi alkat vagy.

2016. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ismerős:) 183 cm-en 81 kg voltam, amikor első gyerekemmel terhes voltam. Első vizsgálaton a védőnő kétszer állított a mérlegre, mert nem akarta elhinni, hogy valóban annyi a súlyom. Úúúgy szeretném most azt a 80 kilót! :) (Egyébként most sem gondolja rólam senki, hogy annyi a súlyom, amennyi). Valószínűleg a szerencsés alkat (én homokóra vagyok, akármekkora túlsúllyal jóval vékonyabb a derekam a csípőmnél és egyenletesen hízok mindenhová) illetve 2. válaszoló is jót írt.
2016. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert még ruhátlan látvány alapján is nehéz saccolni, főleg, hogy a többségnek semmi gyakorlata nincs benne. Ott a már említett önmagunkhoz mérés, hiszen azt ismerjük (180centi nagyon ritka), és így a saját súlyuk alapján ítélnek, amivel kb. úgy néztek ki.


A testsúly meg mindenből jön össze, emiatt nagyon másképp nézhetsz ki ugyanakkora súllyal. Pl. ha nagyon terheled magad, akkor a csontjaid sűrűbbek lesznek, nő rajtad izom is, aminek szintén súlya van, viszont feszesít, kisebb térfogatú is arányaiban, mint a zsír.

2016. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert hiú vagy és ezt észre veszik. Ha nem lennél hiú , meg se kérdeznéd.
2016. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert tapintatosak.
2016. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En 183 vagyok 62 kg es engem meg 45 -50nek tippeltek regen azert mert ugye vekony vagyok ok meg atlagos normalisak voltak es 55kg es magukhoz nezve ugy mertek ha ok 55kg al normalak akkor nekem biztosan kevesebbnek kell lennem csak nem vettek figyelembe azt a +20centit:D
2016. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A magasságod miatt nem tudnak jól tippelni. Pont ezért van az a rengeteg ember is, aki azt mondja pl, hogy 70 kg-os nő csak tehén lehet és csak 60 kg alatt érdemes nővel kezdeni. Ugye te is hallottad már. Szóval sokan ezzel a tippel azt mondják, hogy rendesen nagy darab vagy.
2016. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Márpedig innen nézve ducinak tünsz...!
2016. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Képet kérhetnék?
2016. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!