Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud friss, idei, aktív...

Valaki tud friss, idei, aktív csoportot? Ha nem akkor majd mi csinálunk! Fogyjunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hònapja eldöntöttem, hogy életmòdot valtok. Azòta nehezen, de sikerült beiktatnom a rendszeres edzést és az egészségesebb étkezést. Szeretnék összehozni egy közösséget, akár fòrumon vagy facebook csoporton keresztül. Kommunikáciòt folytatni, motiválni, erőt, tippeket adni egymásnak. Ha részese lennél vagy csak jò lenne valakivel megosztanod, aki hasonlò cipőben jár, várom privát üzeneted. :)

Jelenleg 100,3 kg vagyok. 106ròl indultam. 24éves, Budapesti, dolgozò nő vagyok.

Üdv, F.



#edzés #csapat #diéta #fogyás #együtt #közösség #Életmòdváltás #motiváciò
2017. jan. 18. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

:D

Hát bocsi, de erről ez jut eszembe!

Ebben mindent elmondanak erről...


https://www.youtube.com/watch?v=u71vkXsqbA8

2017. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ùgy kezdtem, hogy 2 hónapja már csinálom. Nekem ez nem egy ùjévi fogadalom. De ha az is lenne valakinek, az is egy lépés legalább. Felismerés, hogy szükséged van rá. Ha 10-ből legalább 1 ember kitartò a célig, az is valami. :) Mindenki egy elhatározással kezdi. Mindenki saját maga választhatja ki ennek az időpontját és indokát. Lényeg, hogy belekezdj! Soha nem késő!
2017. jan. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!