Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek! 170 cm és 90!!! kg vagyok. 1 éve még 70 kg volt a súlyomde rengeteget zabáltam és most néztem a régi képeim meg magam a tükörben és hatalmas a különbség egy hájas disznó vagyok azonnal le akarok fogyni de nincs hozzá erőm mit tehetnék? Hogy kezdjek bele? Mindössze 15 éves vagyok mindenki körülöttem szép én meg folyok el. Mit tegyek??

2017. jan. 22. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg.

Aztán fejezd be a zabálást, egyél csak normál adagot, és semmiképpen ne akarj 2 nap alatt vagy akár 3 hónap alatt lefogyni, mert azon kívül, hogy veszélyes, még csak el sem éred vele a stabil vékony állapotot, visszahízod utána.

20-25 kg fogyáshoz 2 év kell, bár ilyen korban nem vagyok biztos benne. Majd írnak még és megerősítik/cáfolják...

2017. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kardió és aerob edzésekkel fogsz tudni fogyni

keress a neten tornavideókat, tornázz azokra, amikor meg jó idő lesz, menj le futni


legyen akaraterőd, különben 100 kg-ig nem fogsz megállni!


az egészséged és a jó alakod a tét! ez nem elég motiváció? akarsz pasizni? egy hájas disznót senki se tart vonzónak!


a nasikat, péksütiket és cukros üdítőket hanyagold, vacsira ne egyél köretet


akkor fogysz, ha több kalóriát elégetsz, mint amennyit beviszel


légy kitartó, és eléred a kitűzöd célodat

sok sikert :)

2017. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Fura, hogy most hirtelen esel kétségbe, ha eddig nem zavart, de vannak fura dolgok az ember fejében, főleg tiniként.

Nos, válts egy jobb életmódra, mozgás, jó étrend megfelelő kalóriadeficittel. Egy év alatt simán lefogyhatsz, de ha több idő kell, az is jobb, mint kétségbeesni s nem változtatni.

Azonnal nyilván nem lehet lefogyni, ehhez idő kell. Türelem és kitartás. Miért nincs erőd? Az nem kell nagyon sok, egy jó étrenden az elején bizonyára élvezetesen és jóllakottan is fogyhatsz, persze ennek a megtalálása esetenként nem annyira könnyű, főleg, ha az ember nagyevő s éhezik, ha nem eszik sokat. Bizonyára nagyon rossz az étrended, ami nem csoda, manapság sokakkal ez a helyzet. Nézz utána, mik a test igényei, hogyan kell megfelelően enni, bár ez persze nem mindenkinél ugyanaz.

2017. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy év alatt lettél hájas disznó, akkor leadni a súlyfelesleget egy kicsit több kell, mert az egy picivel nehezebb, mint zabálni. Szóval ha most nekikezdesz, akkor egy év kemény meló. De megéri!
2017. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy évig zabáltál és most AZONNAL le akarsz fogyni. Szerintem nyomj egy Ctrl+Z billentyűkombinációt. Hátha itt is műxik.
2017. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se fogyjál le hirtelen, mert a bőröd nem tudja követni a változást, és lógni fog. Edzés, izomépítés, feszesítés, fehér liszt és cukor minimalizálása: kezdetnek ezek jók. Találj valami jó kis intenzív sportot, te még fiatal vagy, rugalmas a bőröd, jók a kötőszöveteid, tüdőd, stb, még könnyen tudsz fogyni. hajrá!
2017. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs akaraterő, hogy fogyjon addig kár tanácsot osztogatni. Előbb az akarás kell.
2017. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2017. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!