Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy mindig rendesen eszek...

Bulimic Royalty kérdése:

Ha egy mindig rendesen eszek csak minden héten egyszer sokat eszek és akkor mindent és utána hánytatom magam, akkor is lehetek bulimiás?

Figyelt kérdés
minden,héten,egyszer,eszek,bulimiás

2017. jan. 29. 13:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
a kulcsszavakat véletlenül felülre írtam elnézést.
2017. jan. 29. 14:00
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha hánytatod magad, akkor bulimiás vagy. (Csak a mérgezés miatti hánytatás kivétel.)
2017. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, bulimiás vagy.
2017. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)Értem.:)Mondjuk nem érzem rosszul magam így és nincsenek bulimia tuneteim,a hánytatáson kívül.Mondjuk szándékosan szerettem volna/szeretek így fogyózni,akkor ez ilyen választott életstílus is lehet.
2017. jan. 29. 14:56
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Szóval nincsenek bulimiás tüneteid a hánytatáson kívül... Attól hogy nincs ez bulimia. Te magad írtad hogy szándékosan hánytatod magad így nem is értem milyen választ vártál. Örülök hogy te szeretsz így fogyni de ez egy betegség amivel valahova fordulni kell. Arról nem is beszélve ha nem bírsz ki egy hetet zaba nélkül akkor akaratgyenge is vagy. Nem a legjobb párosítás.
2017. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
A hánytatás sosem lesz "választott életstílus".A bulémia,az egy kényszerbetegség.Kezelni kell!
2017. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeretsz enni, de nem szeretnél hízni, akkor járj el sportolni. Mindegy, hogy mit, akár csapatsport, kondi, torna, mindegy. Dolgozd le, amit megeszel.

De így nem tudsz fogyni, ezzel nem tudsz jó alakot elérni.

Csak azt éred el vele körülbelül, hogy kimaratod a gégédet, a torkodat a gyomorsavval....

Beteg vagy, menj orvoshoz.

Nem menő ám hánytatnod magad!

És azzal, hogy össze-vissza eszel, inkább csak hízni fogsz.

2017. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetsz, de ne ezeken a kategóriákon gondolkodj, hanem próbáld meg csökkenteni vagy mással helyettesíteni a hánytatást, mert hosszútávon nem lesz jó neked.

Ha szeretsz sokat enni heti egyszer de nem akarsz hízni akkor próbáld ki egyszer, hogy kiszámolod, hány kalóriát ettél meg és azt mennyi sporttal tudod lemozogni, és hánytatás helyett kompenzálj azzal. Legközelebb már tudni fogod, hogy mekkora meló egy ilyen kajálást semmissé tenni, így lehet már nem is fogsz kívánni annyit enni. Sok sikert ;)

2017. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Értem.Igen szeretek sokat enni és nem szeretnék hízni.Azt is utálom amikor sok kaja van bennem,ezért szokom hánytatni magam.Én így fogyózom.Néha mondjuk kicsit így is súlyingadozom,de van amikor sokat 1 nap alatt akár 1 kg-t is és elég jól fogyok.:)Mozgásra nem nagyon tudom rávenni magam,utálok sportolni,bár sosem nagyon sportoltam,nem vagyok az a sportolós típus.Szeretek kellemesen és kényelmesen fogyózni.Igyekszem azért óvatos lenni és vigyázni magamra.
2017. jan. 30. 20:20
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Szerinted a hánytatás az egy kellemes kényelmes fogyokúrázási módszer?

Te elmebeteg vagy, nem bulémiás!

Azért hánytatod magad, mert szeretsz zabálni, de egy lusta disznó vagy mozogni?

Akkor meg is érdemled, hogy kórházban köss ki végelgyengülésben, a hányásodban fetrengve!

2017. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!