Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek van valamilyen fogyókúr...

Nektek van valamilyen fogyókúrás, de finom ételnek a receptje, amit használtok, és bevált? Megosztanátok velem? Ami ezt kezdő szakát is meg tud csinálni. Ebédre kéne sok lehetőség!

Figyelt kérdés
Köszi! :)

2017. febr. 3. 09:48
 1/3 A kérdező kommentje:

*Amit egy kezdő szakács is meg tud csinálni.

Közben máshova figyeltem,kissé elírtam,elnézést!

2017. febr. 3. 09:49
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Azt nem írtad le, hogy milyen "alapelvű" diétát követsz, de a Mástésztán van sok jó és egyszerű recept, amiben a liszt egy részét fehérjeporral váltják ki, így kevesebb szénhidrát, több fehérje van az ételekben. Itt mindig kiszámolják az ételekben lévő kalóriát/ tápanyagtartalmat, az is nagy segítség hogy nem neked kell.

[link]


Továbbá sokat ettem zabkását, amit ugyanabban az 1 dl-es pohárban 1-1-1 arányban zabpehelyből, tejből és vízből készítettem, ehhez tettem hozzá természetes édesítőt illetve váltogatva kókuszreszeléket, banánt, stb. Ezt általában reggelire ettem kávéval, sok energiát adott és nem éheztem ebédig.


Anyukám dolgozott ki egy receptet, amit én imádok:

csirkemellfilét előkészíted úgy, mint a rántotthúst, de csak zabpehelylisztbe forgatod bele és úgy sütöd ki(wok-szerű/méretű edényben, így magában is finom). Miután kész, félreteszed. Utána ugyanabban az edényben zsírt bennehagyva(zsír=kókuszolaj)mirelit borsót illetve üvegben kapható gombát önt az üvegben lévő lével együtt. Ehhez önt főzőtejszínt(ebből is van reform zabtej alapú) és pici főzés után visszadobálja a kisütött húsokat, ezt az egészet összefőzi még pár percig és kész. Barnarizzsel vagy teljeskiőrlési tésztával szoktuk enni, nagyon finom, egyáltalán nincs "diétás" íze.

2017. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!