Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok fogyni testmozgás...

Hogyan tudok fogyni testmozgás nélkül? Kinek mi vált be módszerek, táplálkozás, esetleg fogyibogyó?

Figyelt kérdés
Nincs időm mozogni egy 4 hós baba melett.sokszor mèg az otthoni dolgokra sincs időm.Olyan válaszokat kèrek amit kipróbáltatok ès tènyleg vègig csináltátok ès segített.
2017. febr. 5. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
A fehér kenyeret cseréld le puffasztott rizsre,diétás étrend ,egyél sok zöldséget ,neten van sok edzős videók babákkal (remélem érted mire gondolok)
2017. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keveset kalóriát vigyél be, mint amit felhasználsz. Logikus, ha többet viszel be, mint amire szükséged van, hízol, ha kevesebbet, fogysz. De mozgás nélkül tényleg nem igazán megy.
2017. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint mozgás nélkül még kalóriadeficittel is inkább izomból fogysz.

Ki van ez találva... :/

2017. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azèrt nem fogyok mert sokat eszem. Örülök ha egy nap egyszer bakapok pár falatot. Nem zabálok ha eszem akkor is teljes kiörlèsü kenyeret. Szeretem a zöldègeket salátákat is.Azèrt èrdekelnek a megoldások. Az edzès nem igazán megy a hasfalalam szörnyű a szülès nehezemre esik a mozgás.Hallottam már mozgás nèlküli fogyásokról ha lehet ezekről szeretnèk hallani inkább. Bevált módszerek stb.
2017. febr. 5. 14:21
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt: a szülès óta. Így akartam fogalmazni
2017. febr. 5. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha problémáid vannak a hasfaladdal, akkor speciális gyógytornára kellene járnod.

Koplalás nem megoldás, tönkreteszi az anyagcserét, s csak hízékonyabb leszel. Egyébként a mozgás nélküli fogyás hátulütője is ez, hogy lassítja az anyagcserét, s izmot is bont a szervezet, bármilyen jó is az étrended.

2017. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit, írták már. A túlsúlyom zömét mozgás nélkül fogytam le, egyszerűen deficit kellett hozzá. Az étrendem is jó volt, enélkül nekem nem ment volna s fontosnak is tartom, az egészségem fontosabb, mint az alakom...

De ha egy mód van rá, mozogjon az ember, mert kell. Nem kell sokat, pár perc is jobb, mint a semmi.


Hogy nekem mi jön be (szénhidrátcsökkentés, elég durva, minél kisebb feleslegem van, annál jobban), s neked mi, az két teljesen különböző dolog... De a fehérjedús ételekkel s a zöldségekkel viszonylag nehéz félremenni, ez persze még kevés, a további kalóriákhoz egyél valami szimpatikus lassabb felszívódású szénhidrátot vagy zsírt. Ez utóbbi úgyis kell, csak elég picike a kötelező minimummennyiség, a legtöbben beviszik.


Hacsak nem izmos az ember az elején, nem sok izmot veszít egy normális étrendű fogyással. A tapasztalataim ugyanezt mutatják, persze ez csak egyetlen eset.

2017. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

KIFOGÁS! KIFOGÁS! KIFOGÁS!


"sokszor mèg az otthoni dolgokra sincs időm"

Mégis mi más dolgod van? Apuka meg mikor hazajön, szépen elmész heti 2x magaddal foglalkozni!

2017. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as gondoztál már beteg babát? Mert èn èppen azt csinálom.Nem nálad szólal meg a lègzèsfigyelő ugye? Kifogás? Ha azt keresnèk nem kèrtem volna segítsèget!
2017. febr. 6. 20:55
 10/12 A kérdező kommentje:
6os igazad van lehet kicsit lusta vagyok evès terèn csak annyira lefoglal a baba meg az itteni teendők előnyben rèszesítem a többi dolgomat mint a kaját.Lehet ezen kène elösször változtatnom.
2017. febr. 6. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!