Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit igyak ami nem nagyon...

Mit igyak ami nem nagyon hízlal (max 10kcal/100ml), egészséges és finom is? Víz kivételével.

Figyelt kérdés

Szeretem a vizet, de ételekhez nem. Eddig vettem suzy mangot(10kcal/100ml),coca light, márka fitt stb.. de ezeknek az innivalóknak megnéztem az összetételét és rendesen elszörnyülködtem. Kis csillagokkal oda volt írva hogy xy szinező anyag figyelemzavart okozhat stb.

Tudom ételekbe is ki tudja mit tesznek, de legalább az innivalóra szeretnék jobban odafigyelni.

Ti miket isztok amik finomak, de egészségesek+közel 0 kcal?



2017. febr. 7. 11:14
 1/8 anonim válasza:
62%
Én csak szénsav mentes vizet iszok egész nap .
2017. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teázom. Rendes szálas tea, ha jót akarok, bár megiszom a filtereset is, ha sietek s csak valami meleg cucc kell reggel.

A jó teába nem kell semmi.

2017. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyümölcs tea, víz, citromos víz (cukor nélkül).

A cukorról gyorsan le lehet szokni. 1-2 hét tudatos cukor megvonás már segít abban, hogy kevesebb cukor is elég legyen az édes érzethez.

2017. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Étkezéskor csak vizet iszom, abból is max. fél pohárral.

Amúgy szeretem a zöldségleveket (most a kedvencem a bio céklalé némileg higítva), gyümölcsturmixokat, gyógyteákat, nyáron néha limonádét (nyilván nem cukorral).

2017. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából én sima vizet szoktam inni. Próbáld meg cukormentes szörppel.
2017. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én legjobbana. buborekos vizet szeretem. Es kolleganöm vett citrom es narancsolajat ( igazi 100%os, bio) es abbol csepegtet egy literbe 3-4 cseppet. Az sem rossz. Meg ha gyümölcslevet 1:7 aranyban higitod mint a szörpöt.
2017. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az édesítőszeres italok (pl Coca cola light) is egészségtelenek, csak máshogy, mit amiben cukor van. Egyébként én minden reggel lefőzök másfél liter teát (gyümölcstea, zöld tea, fekete tea) és ízesítetlenül iszom, egész napra kitart. Fontos, hogy ne tegyél bele cukrot vagy mézet, mert akkor már nem lesz nullkalóriás.

A vizet is felturbózhatod, áztass bele kockázott almát, narancsot, uborkát, facsard bele egy citrom levét, vagy akár reszelj bele egy kevés gyömbért. Változatos és mégsincs víz íze

2017. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gyümölcstea az nagyon tuti. én sokszor csinálom, ha nincs kedvem vizet inni (amúgy egyébként én is mentesvíz párti vagyok, mindig van nálam, és iszom, ha kell, ha nem, így azért összejön a napi 1,5-2 l)

van egy szép ikeás kancsóm, főzök 1 l vizet, aztán 2-3 gyümölcstea filtert beleteszek a kancsóba, ráöntöm a vizet, és kedvem szerint vagy beízesítem édesítővel - az egészet, mert akkor kevesebb édesítőszert fogyasztok, vagy nem teszek bele semmit, ilyen is van - és megiszom. ha kérnék még, főzök újat. hidegen is jó, melegen is jó. jó oltja a szomjúságot, hidratál...

roiboos, hibiskus, alma, csipkebogyó, bodza, csalán... stb. ezek a legjobbak :)


a vízivást szokássá kell tenni. tök hülyén hangzik, de ez van sajnos. a mai világban a felfokozott ízvilág miatt (és ezt köszönjük az amúgy elég káros, és étvágyat csináló ízfokozónak, a natrium-glutamat-nak) már a víz nem elég "finom"

de én imádom, mert szokásommá vált, hogy délelőtt már 1 liternyit megigyak

2017. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!