Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
arimyevery nevű felhasználó kérdése:

Segitseg! Mit tegyek?!

Nemregen meg anorexias voltam,sikerult kigyogyulnom most viszont minden atesett a lo tuloldalara. Allandoan hizok,mar nem jo iranyba ,a hasam teljesen felpuffadt,a combjaim oriasiak, a karom valami borzalmas. Most meg jobban gyulolom magam mint az anorexia alatt,egyszeruen hanynom kell a kulsomtol. Minden nap emiatt szorongok,emiatt vagyok rossz kedvu es a tanulas miatt pedig nem megy a valtozas. Mert vagy a jegyeim jok,de szar az alakom,vagy az alakom jo de szarok a jegyeim,mert nemtudok mindkettovel egyszerre foglalkozni. Hasonlo helyzetbe volt mar valaki? Sikerult neki normalis testsulyt: se nem tul vekony,se nem duci/husi alakot elerni? Sorstarsak irjanak es persze barki aki tanaccsal tudna ellatni!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, soványság, vékony, kövér, csúnya, anorexia, sport, alak, éhezés, egészség

02-15 18:01  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ez velem is volt, bár totál anorexiás nem voltam. Azóta visszahíztam(sajnos), jelenleg súlyzós edzést végzek és eszek, ha éhes vagyok.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 02-15 18:20 Privát üzenet
Nem lehet, hogy csak te látod magad óriásinak? Biztos, hogy most már teljesen reálisan látod a testedet?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 02-15 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu