Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseg! Mit tegyek?!

Arimyevery kérdése:

Segitseg! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Nemregen meg anorexias voltam,sikerult kigyogyulnom most viszont minden atesett a lo tuloldalara. Allandoan hizok,mar nem jo iranyba ,a hasam teljesen felpuffadt,a combjaim oriasiak, a karom valami borzalmas. Most meg jobban gyulolom magam mint az anorexia alatt,egyszeruen hanynom kell a kulsomtol. Minden nap emiatt szorongok,emiatt vagyok rossz kedvu es a tanulas miatt pedig nem megy a valtozas. Mert vagy a jegyeim jok,de szar az alakom,vagy az alakom jo de szarok a jegyeim,mert nemtudok mindkettovel egyszerre foglalkozni. Hasonlo helyzetbe volt mar valaki? Sikerult neki normalis testsulyt: se nem tul vekony,se nem duci/husi alakot elerni? Sorstarsak irjanak es persze barki aki tanaccsal tudna ellatni!!

2017. febr. 15. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez velem is volt, bár totál anorexiás nem voltam. Azóta visszahíztam(sajnos), jelenleg súlyzós edzést végzek és eszek, ha éhes vagyok.
2017. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te látod magad óriásinak? Biztos, hogy most már teljesen reálisan látod a testedet?
2017. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!