Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok, tornázok de a...

Vinnike kérdése:

Diétázok, tornázok de a fogyás mindig megáll egy idő után. Valami bevállt módszert zsírégető besegítő tabletta ami bevált tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
3év alatt alatt felszedtem 30kilót egy gyógyszer miatt.. hiaba hagytam abba már másfél éve nem tudok fogyni...addig sose híztam, ugyanugy ettem mellette mint addig de mégis felmentek a plusz kilók és sehogy se akar lemenni...szeretném visszanyerni a régi alakom...szeretem a finom ételeket de letudtam győzni ezt a szenvedélyt és életmódot váltottam... Diétázok már egy jó ideje, tornázok is. Sok mindent kipróbáltam már ... Sikerül is leadnom 4kilót de utána semmi. Reggel mindig citromos vízzel indítok, már ezt a fahéjos cuccot is csinálom.. egészségesen étkezek nem eszek hízlaló kajákat...este 6után nem is eszek semmit .. igaz fogamzásgátlótól híztam meg, mert hormonzavarom miatt kényszerültem rá hogy szedjem, bár nem tudom mennyi köze van ahhoz hogy nem tudok lefogyni... Mi lehet a baj?? Esetleg tudnátok ajánlani valami bevállt módszert vagy tablettát akármit ami elősegíti a további fogyást?? Striáim is lettek azzal mit kezdhetnék hogy ne legyenek olyan csúnyák ??? Kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék.. Mindenre nyitott vagyok nagyon elszánt vagyok már szeretnék újra egy olyan alakot amit nem kell takargatni nagy kabátokkal😂 !

2017. febr. 16. 08:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
22%

Az a baj hogy tul sokat eszel.


Szamold ki a kaloriakat, minden nap mondjuk egy heten keresztul. Ha megvan, gyere vissza.

2017. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Mit eszel? Mennyit? Mit mozogsz? Makrók?
2017. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem eszek sokat.. kb egy nap négyszer- ötször eszek keveset ..pl. Reggeli 2tojás tízórai egy alma ebédre valami leves vagy csirkemell este saláta vagy natur joghurt egy kis chia maggal.
2017. febr. 16. 09:36
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem fogysz akkor tul sok kaloriat viszel be. Ez egyszeru matek.


Mondom hogy szamold mar ki! ha ennyire nagyon fogyni akarsz akkor ennyit sem tudsz beleinvesztalni?

2017. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Sportolsz?
2017. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hülye nem vagyok.. azert a te kedvedert nem fogom csökkenteni a kalóriát a túl kevès ártalmas is lehet... 1200 kcal még ideális szerintem .. vibraciós tréneren szoktam tornázni, súlyzózni szoktam kis súllyal, meg egyéb itthon elvégezhető dolgok. Nálam a futás se vállt be.
2017. febr. 16. 09:46
 7/37 anonim ***** válasza:
61%

Az en kedvemert? en konkretam lexarom hogy te mennyi kaloriat viszel be, meg hany kilo vagy.


Olyan nincs hogy kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit felhasznalsz es nem fogysz. Nincs es kesz. Fizikai keptelenseg.

2017. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Hidd el nem csak én vagyok egyedül így..sok helyen még olvashatsz is róla.. attól mert neked még nem volt ilyen próblémád még nem kéne lehurrogni.. örülök neki hogy neked minden sokkal könnyebben megy.. de tudod nem vagyunk egyformák .. neked milyen sikerélményed van????
2017. febr. 16. 09:54
 9/37 anonim ***** válasza:
39%

Akarhany helyen olvasni rola, az mind baromsag. Fizikai keptelenseg.


Miert nem szamolod ki a kaloriakat, mondjuk egy hetre visszamenoleg?


Mert a vegen kiderulne hogy megsem olyan keves amit beviszel?


Akkor annyira megsem vagy elszant?

2017. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Ez klasszikus endokrinológiai problémának tűnik. Nem is a legjobb módokon próbálsz fogyni, hiába működhetnek ezek a diéták másoknak, ha hormon problémád van, akkor neked nem fog.

Tippre inzulinrezisztenciád, vagy pajzsmirigy problémád van, amit nőgyógyász kezelt a tünetek elfedésével, ezért írt fel fogamzásgátlót. Hiba volt szedned. Többet ne csinálj ilyen butaságot, nagyon meg tudja borítani a hormonrendszert.

A javaslat az, hogy menj el egy endokrinológushoz (lehet, hogy érdemesebb magánorvoshoz menni, vagy nagyon utánajárni kihez mész és inkább fiatalabbat keresni), a vizsgálatok után már tudni fogod, hogy milyen diétát érdemes követned, kell-e gyógyszert szedned. ÉS hagyd a női magazin szintű diétákat, azok arra valók, hogy a karácsonykor felszedett másfél kilót leadja az 55 kilós kolléganő, nem komoly túlsúlyra.

2017. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!