Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Már három éve egészségesen eszem, eddig nem is volt gond, de az utóbbi hónapban kinarancsbőrösödtem, mi lehet az oka?

Rendszeresen sportolok, sok vizet iszom, megszuntette a narancsboromet is de megis az utobbi honapban kijott rajtam (igy 3 ev utan) mi lehet az oka illetve hogy tuntessem el, kerlek segitsetek nekem!!!

02-16 18:50  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Elöször írd le légy szíves, mi szerinted az egészségesen evés, mert elég sok mindent értenek ez alatt az emberek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 02-16 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sok zöldség, gyümölcs (abból kevés a cukor miatt), tejet nem fogyasztok, sót és fűszereket sem nagyon,rengeteg vizet iszok, felvágottakat, tartósítószerezett, és szemét kajákat teljes mértékben kerülöm.
fehérjeforrásként: csirkemell, tojás, cukormentes natúr joghurt, chia mag
szénhidrát (ebből keveset): édesburgonya, zöldségek, rizs (ritkábban), köles, zabpehely
egészséges zsírok: dió, mandula, avokádó, hal (omega 3)
Biztos kihagytam pár dolgot de nagyjából ezek

# 2/9Időpont 02-16 20:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha 3 évig nem volt gond akkor miért alakult ki most?
17/L

# 3/9Időpont 02-16 20:51 Privát üzenet
Értelmes határokon bellül (tehát nem gumicukorra gondolok) nem az a lényeg, hogy mit, hanem, hogy mennyit...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 02-17 07:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ki van szamolva a kaloria, szenhidrat, fejerje, zsir
Pl szenhidratbol 100 fole nem is megyek, pedig 120 meg engedett.
De eddig nem volt gondd akkor most miert van?

# 5/9Időpont 02-17 08:23 Privát üzenet
Az utóbbi időben ettél valami mást? Pl.megkóstoltál egy cukros sütit vagy bármi? Ha a szervezeted nincs hozzászokva, könnyen reagálhat így.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 02-17 08:37 Privát üzenet
Két kérdésem van, mindkettőre teljesen átgondolt őszinte választ várok.

Lelkileg teljesen elégedett vagy e az étrendeddel, jóllakott vagy e minden nap és nincs semmi olyan kaja amit időről odőre nagyon megkívánsz, de nem eszel?

Úgy érzed elegendő energiád van sportolni, tanulni meg mindenhez, sőt még akár többre is képes lennél, vagy alig tudod rávenni magad, a sporttevékenység után teljesen elfáradsz?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 02-17 09:08 Privát üzenet
[link]
Amit itt írnak, abból nyilván sok minden rád nem vonatkozik. De elgondolkodtató a gyógyszerek, fogamzásgátló hatása.
A zsírban gazdag étrend narancsbőrt okozó hatásával vitatkoznék, az én étrendemben van bőven állati zsír és só is, ennek ellenére pont megszűnt a narancsbőröm, ahogy lefogytam.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 02-17 09:36 Privát üzenet
Hormonális változás is okozhatja.
Igazából ez a nők sajátja sajnos. Van aki hajlamosabb rá és viszonylag korán kezdődik, van akinél csak idősebb korban.
De valóban, ha pl fog.gátlót kezdtél el szedni lehet az az oka és nem ártana új gyógyszerben gondolkodni.
+ és ez nem károgás akar lenni, de a zöldséget gyümölcsöt annyi vegyszerrel fújjak, hogy amikor azt hiszed egészségesen étkezel, pont hogy nem.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 02-17 18:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet a gond? (hosszú )
Tudtok-e valamit javasolni, hogy mit ehetnék hús helyett, aminek alacsony a szénhidrát és fehérje tartalma is (az sem lenne gond, bár nem fő szempont, hogy laktasson)?
Mi lehet a gond?
Tényleg vastag a combom? (kép) Van valami gond az alakommal?
163cm vagyok és 53kg. Szeretnék fogyni. Inkább a hasammal, a csipőmmel és combommal van gond. Van valami tanácsotok, hogy milyen edzéseket csináljak, vagy ilyesmi? És van valami..
Gond lehet a fogyás szempontjából ha nem 5 hanem csak 4x eszem egy nap?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu