Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már három éve egészségesen...

Már három éve egészségesen eszem, eddig nem is volt gond, de az utóbbi hónapban kinarancsbőrösödtem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, sok vizet iszom, megszuntette a narancsboromet is de megis az utobbi honapban kijott rajtam (igy 3 ev utan) mi lehet az oka illetve hogy tuntessem el, kerlek segitsetek nekem!!!
2017. febr. 16. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elöször írd le légy szíves, mi szerinted az egészségesen evés, mert elég sok mindent értenek ez alatt az emberek.
2017. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sok zöldség, gyümölcs (abból kevés a cukor miatt), tejet nem fogyasztok, sót és fűszereket sem nagyon,rengeteg vizet iszok, felvágottakat, tartósítószerezett, és szemét kajákat teljes mértékben kerülöm.

fehérjeforrásként: csirkemell, tojás, cukormentes natúr joghurt, chia mag

szénhidrát (ebből keveset): édesburgonya, zöldségek, rizs (ritkábban), köles, zabpehely

egészséges zsírok: dió, mandula, avokádó, hal (omega 3)

Biztos kihagytam pár dolgot de nagyjából ezek

2017. febr. 16. 20:50
 3/9 A kérdező kommentje:

De ha 3 évig nem volt gond akkor miért alakult ki most?

17/L

2017. febr. 16. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelmes határokon bellül (tehát nem gumicukorra gondolok) nem az a lényeg, hogy mit, hanem, hogy mennyit...
2017. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki van szamolva a kaloria, szenhidrat, fejerje, zsir

Pl szenhidratbol 100 fole nem is megyek, pedig 120 meg engedett.

De eddig nem volt gondd akkor most miert van?

2017. febr. 17. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben ettél valami mást? Pl.megkóstoltál egy cukros sütit vagy bármi? Ha a szervezeted nincs hozzászokva, könnyen reagálhat így.
2017. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két kérdésem van, mindkettőre teljesen átgondolt őszinte választ várok.


Lelkileg teljesen elégedett vagy e az étrendeddel, jóllakott vagy e minden nap és nincs semmi olyan kaja amit időről odőre nagyon megkívánsz, de nem eszel?


Úgy érzed elegendő energiád van sportolni, tanulni meg mindenhez, sőt még akár többre is képes lennél, vagy alig tudod rávenni magad, a sporttevékenység után teljesen elfáradsz?

2017. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Amit itt írnak, abból nyilván sok minden rád nem vonatkozik. De elgondolkodtató a gyógyszerek, fogamzásgátló hatása.

A zsírban gazdag étrend narancsbőrt okozó hatásával vitatkoznék, az én étrendemben van bőven állati zsír és só is, ennek ellenére pont megszűnt a narancsbőröm, ahogy lefogytam.

2017. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hormonális változás is okozhatja.

Igazából ez a nők sajátja sajnos. Van aki hajlamosabb rá és viszonylag korán kezdődik, van akinél csak idősebb korban.

De valóban, ha pl fog.gátlót kezdtél el szedni lehet az az oka és nem ártana új gyógyszerben gondolkodni.

+ és ez nem károgás akar lenni, de a zöldséget gyümölcsöt annyi vegyszerrel fújjak, hogy amikor azt hiszed egészségesen étkezel, pont hogy nem.

2017. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!