Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én vastagnak tartom a combomat...

Én vastagnak tartom a combomat de nem tudom hogy ha sokat tornázok akkor vékonyabb lesz vagy csak izmosabb?

Figyelt kérdés
vékonyabbat és izmosabbat szeretnék. Tudna nekem valaki gyakorlatokat ajánlani ?

2017. febr. 17. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Izmosabb lesz,vékonyabb a diétától lehetne.Persze nem mindegy,hogy milyen a genetikád.

Sportoltál valamit?Mert az izmos comb is vastag.

2017. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficittől zsírt veszthetsz (ha nagyon rosszul csinálod, nem minimális izmot is), az edzéstől izmosodhatsz.


Lábra súllyal guggolás alegjobb, de ha nagyon fiatal vagy, akkor keress más gyakorlatot.

2017. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zsír van a combodon, akkor egyél kevesebbet, és lemegy. Ha zsír nélkül ekkora a combod, akkor ilyen vagy, nem tudsz mit tenni.
2017. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor szerintem a diéta lesz a legjobb megoldás.Szeretném hogy vékonyabb legyen a combom de izmosabb is egyben.Köszönöm a válaszokat!:)
2017. febr. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!