Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen tüneteket produkálhat...

Ilyen tüneteket produkálhat vízvisszatartás?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt 52,6 kg voltam. Ma reggel 55,4. Ez testvérek között is 3 kg plusz. Egy hete nem tudtam edzeni, mert lebetegedtem. Viszont annak ellenére, hogy beteg voltam étvágyam volt rendesen. Szóval zabáltam. Ma volt az első alkalom, hogy végre megpróbáltam edzeni, mert nem köptem ki a tüdőmet köhögés közben.

Futás közben viszont a combom fájt. Vagyis inkább a bőröm, mintha valaki le akarná tépni a bőrömet. Bocs, máshogy nem tudom kifejezni. :)

És bizony fáj az egész testem, a legkisebb nyomásra is érzékeny.

És akkor arról nem is beszélve, hogy jelenleg olyan vagyok, mint egy kötözött sonka abban a ruhában, ami egy hete még tökéletesen passzolt rám.

Bocs, hogy hosszú lett, de eléggé bosszant a dolog. Hajlamos vagyok vizesedésre, de ilyen tüneteket még soha nem produkáltam. És ami a legjobban bánt, hogy tényleg nagy volt a kaja mennyiség, nem túlzok. És kicsit bennem van a félelem, hogy nem is csak a víz a súlygyarapodás oka.

Köszönöm a türelmet. :)



2017. febr. 17. 19:44
 1/9 Krisz85 ***** válasza:
90%

már a kérdés feltevésből látszik, hogy csaj vagy :D leírnod sem kell :-)


a vízvisszatartás is az oka, illetve mivel zabáltál az izmaidban is több most a glikogén, és emiatt is pffadtál be, no para, le fog jönni ha visszaállsz a diétára,


tipp: a vízvisszatartás elleni a legjobb ha minél többet iszol, 4 5 liter víz naponta, sokan nem tudják, de a vízet is vissza tudja ám tartani a test ha nem kap belőle eleget, aki meg sportol az izzad még ha nem is izzadékony, és úgy még több folyadékot veszít, szóval inni inni inni

2017. febr. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Hülye vagy, mint egy faék!! Ja, és fakír, fanatikus is!!


"Egy hete nem tudtam edzeni,.. mert lebetegedtem. "


JAJ, DE KÁRRR...! Pedig kellett volna akkor is, HA A HALÁLODON VAGY!!! NEKED MUSZÁJ!!!


"Viszont annak ellenére, hogy beteg voltam étvágyam volt rendesen. Szóval zabáltam."


Nem zabáltál, hanem ETTÉL, ahogy a többi NORMÁLIS ember is ezt teszi! Az, hogy te ezt ZABÁLÁSNAK hívod, a fakír életmódodhoz képest, azzal NEKED vannak retek nagy problémáid, KEZELTETSD MAGADAT!!!


"Ma volt az első alkalom, hogy végre megpróbáltam edzeni, mert nem köptem ki a tüdőmet köhögés közben."


Pedig milyen kár, hogy nem köpted ki! Erőltetni kellett volna még tovább, hogy feldobd a talpad!


"Vagyis inkább a bőröm, mintha valaki le akarná tépni a bőrömet. És bizony fáj az egész testem, a legkisebb nyomásra is érzékeny."


Na mégis mitől??? Eláruljam?! Attól, hogy LÁZAS vagy, influenzás, végtagfájdalmaid vannak!


DE TE CSAK FUTKÁROZZÁL, FAKÍRKÁM!!!


AZ ELSŐ MEG ELMEHET A SUNYIBA A "NAAAAAGY SZAKÉRTELMÉVEL" !

2017. febr. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Tetszik a stílusod! De tényleg. És az az igazság, hogy valahol még igazad is van.

A zabálás nálam egyik nap úgy nézett ki, hogy este meló helyen egy egész pizza, de előtte egy csomag nápolyi + egy csoki + egy nagy szendvics + a szokásos napi adag.

Sokaknál valóban ez a normális napi ételmennyiség. Nálam nem. Nem vonok meg magamtól semmit, amit megkívánok az megeszem, de mértéket ismerek.

Abban viszont nincs igazad, hogy lázas voltam. Ugyanis az első két napban voltam lázas és felismerem a hozzá kapcsolódó végtagfájdalmat. + második éjszaka kiizzadtam és azóta hőemelkedés sincs. Csak az orrfolyás + köhögés maradt.


Első válaszoló:

Igen. A csajok szokása túlparázni mindent. Ez tény. Mert hiába vagyok tisztában azzal, amit leírtál, női túlgondolós mivoltomat le sem tagadhatnám. Jobban belegondolva valóban a szokott folyadékmennyiségnél kevesebbet ittam, pedig egy nátha/influenza idején indokolt lenne az extra folyadékbevitel.

2017. febr. 18. 05:44
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"A zabálás nálam egyik nap úgy nézett ki, hogy este meló helyen egy egész pizza, de előtte egy csomag nápolyi + egy csoki + egy nagy szendvics + a szokásos napi adag. "


Nálam sem. Mondjuk ez már tényleg zabálás :D

2017. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és am hány cm vagy? ezt szeretitek lehagyni..
2017. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
165 cm
2017. febr. 18. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
és miért fogyózol akk ?
2017. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem fogyózom, nem diétázom. Súlyt tartok.

Nem kevés munkám van benne. Jelenlegi alakom, súlyom volt a végcél. Ezt tartom egy ideje. 1-1,5 kg ingadozással a víz miatt. Nem vonok meg magamtól semmit, de mindent mértékkel és rendszeresen mozgok. Eleve azért is fontos, mert ülő munkát végzek és jól esik mozogni + kell hogy megtartsam a súlyom.

Azt, hogy most hogy szaladt el velem ennyire a ló, nem értem. Illetve annak tudom be, hogy a betegség legyengített. Eleve ritkán vagyok beteg, megfázva is több mint egy éve voltam legutóbb. Lázam pedig már legalább 10-15 éve nem is volt.

Nem zavarna a dolog, mert kiismertem annyira a testem, hogy tudjam hogyan álljak vissza a rendes irányba. Ami igazán zavar, az a folyamatos fájdalom, amit írtam. Ilyet nem éreztem még soha.

2017. febr. 18. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
adj magadnak időt megfázás után, és csak mértékkel.
2017. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!