Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nővérem 173 cm és 46 kiló....

A nővérem 173 cm és 46 kiló. Ez anorexia?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mennyit eszik, nem eszik együtt a család, ő pedig keveset van otthon, mert sokat sportol és sok barátja is van. Meg szerintem nem is szeret itt lenni..

De iszonyat vékony és aggódom érte... Régebben egyáltalán nem ilyen volt és akkor többet is volt velem, meg anyuékkal, de ez megváltozott... Elkezdtem aggódni érte.. Van okom? Vagy ez normális?_ Csak mert én 169 centi vagyok és 54 kilós és durva, hogy ő magasabb és kevesebb kiló is.. De lehet, hogy én nem vagyok elég sportos, mert én csak a sulival szoktam mozogni a tesi órán.. Nem gondoltam rá, hogy ez nem elég, vagy sokat eszem... Na mindegy a nővéremről van szó, nem rólam..

Kell aggódnom érte? Ő 18 éves, én pedig 15 vagyok.



2017. febr. 17. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sovány. Ha eddig nem ilyen volt, akkor elég valószínű, hogy valami történt vele.

A te súlyod teljesen ideális a magasságodhoz. Te is vékony lehetsz. Csak te normálisan karcsú, nem túl sovány.

2017. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk,hogy ez anorexia e,viszont biztosan valami baj van vele,ugyanis ez borzasztóan kevés. 55-60 kgval lenne ilyen magassággal vékony,mint te kb,46 kg majdnem 10 kgval alatta van ennek az értéknek.Szerintem próbálj meg beszélni vele.
2017. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ennyiből nem derül ki, hogy anorexiás-e, az fejben van és nem korrelál a vékonysággal, persze hosszútávon már igen.


Nagyon vékony a nővéred s lehet, hogy sportol, de hogy izma nincs igazán sok, az a számokból igen valószínű. Persze pontosan nem tudhatom, hogy kicsit izmos és életveszélyesen kis testzsírszázalékú, vagy csak vékonyka, nagyon kevés zsírral és izommal...

2017. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Aggódni mindenképpen kell. Ha nem eszik és azért sovány, akkor igen, anorexia.

Ha eszik rendesen, és mégis ilyen sovány, akkor pedig valami betegsége lehet, amit nagyon gyorsan meg kéne találni és gyógyítani.

2017. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
de azt honnan tudod hő hány kiló??
2017. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hogy ő?
2017. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Lehet, hogy a táplálkozással van baja. Mennyi szénhidrátot és húst eszik?
2017. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, kórosan sovány.
2017. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

"Igazából nem tudom mennyit eszik, nem eszik együtt a család"


"ő pedig keveset van otthon, mert sokat sportol "


"173 centi, 46 kiló"


Aaaaaaaaz igen! Újabb anorex, sportoló majmot fogtunk! :D

2017. febr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A te testsúlyod normális. Bár már az is az ideális tartomány széle inkább, nem a közepe szerintem, pár kiló plusz még nálad is beleférne valószínűleg. Ő meg kórosan sovány.
2017. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!