Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok jó fogyókúrás, illetve...

Tudtok jó fogyókúrás, illetve zsírégető, anyagcsere gyorsító praktikákat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és szívesen elolvasom, hogy ki mit javasol, ki mit szokott csinálni.

Érdekelne továbbá, hogy A zöld tea mennyit segít?

A lenmagolaj mire jó?

Elnézést az értetlenkedésért, nem vagyok egy szakértő a témában, ezért mindent elolvasok.

Érdekelne az is, hogy a fogyasztótablettáknak mennyi értelme van?

Egészséges keretek között szeretnék kicsit fogyni, de érdekel az is, hogy ti lányok milyen drasztikus módszereket vállaltatok be eddig :)

/Az önhánytatás és a rendszres koplalás az, amire nem vagyok egyáltalán kíváncsi/



2017. febr. 18. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
a koffein jo dietazaskor
2017. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Rendszeres mozgas, es tudatos napi tobbszori etkezes normalis kajakbol(husok,zoldsegek,halak,olajos magvak, liszt cukor elkerulese teljes mertekben)


Fogyasztoszereket meg ilyeneket felejtsd el. Vagyis ha nem akarod kidobalni a penzt folosen. Ha penzert megveve valamit ami lefogyaszt akkor hogy lehet hogy minden 3.ember elhizott? Gondolkodj...

2017. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A zöldséget, pedig nagyon sok fogyókúrás diétában említik, inkább azt mondják, a gyümölcsökkel kell vigyázni.

A halat és a csirkemellet is sok helyen írják (persze nem napraforgó olajban jól kisütve)

A kérdésem pedig arra vonatkozott, hogy miért lenne esetleg értelme. erre ezt írtad: Ha penzert megveve valamit ami lefogyaszt akkor hogy lehet hogy minden 3.ember elhizott? Gondolkodj...

Valahogy nyelvtanilag elég helytelenül írtad, illetve mondattanilag sem tudom összekapcsolni ne haragudj, hogyan függ össze az, hogy meg lehet venni pénzért, illetve, hogy minden harmadik ember elhízott?

Szerintem itt nem nekem kéne gondolkodni :O

Az első két kérdésnél tényleg érdekel a válasz, a hús és a zöldség kapcsán, ellentétben amit a végén írtál, azt meghagyom neked :"D

2017. febr. 19. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Sietve irtam.


A lenyeg: ha lenne olyan fogyasztoszer ami azt adja amit iger,akkor lenne szerinted kover ember a vilagon? Ha ilyen egyszeru lenne nem lenne kover ember.

2017. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso ket kerdesnel csak a liszt meg cukor elhagyasat irtam. Amiket elotte felsoroltam azokat kell enni egy idealis eletmodban. Ez igy az alap. Zoldseget ha teheted minden kajalasnal egyel.
2017. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Így már mindent értek :D

Köszi :)

Amúgy ahhoz, hogy valaki étvágycsökkentőt egyen és egészséges ételeket egyen napi ötször és eredményeket is el akar érni, ahhoz akarat erő is kell, szerintem azért ilyen sok az elhízott ember, egyrészt, mert nagyon sok elhízott emberben nincs meg az az akaraterő, hogy változtasson, illetve nem kevés pénz a mindenféle tabletta és nem mindenki jut hozzá szerintem, szóval több komplex oka is van annak, hogy magas az elhízottsági ráta az országban.

De arra voltam kíváncsi végül is, hogy hozzá képes-e adni egy étvágycsökkentő, a fogyókúrához.

2017. febr. 20. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Etvagycsokkento tablettak bizonyara hatnak volt ismerosom aki ilyennel fogyott de sulyos penzt is fizetett erte. Es ami problemasabb hogy nincs ertelme. Ha valaki elkezd egeszsegesen de rendes mennyiseget kajalni akkor nem lesz ehes. Kell par nap mig a test megszokja de biztos a siker hosszutavon. Nem kell fogyas alatt ehezni ha a megfelelo elelmiszereket esszuk. Sokan azert lesznek farkas ehesek mert olyan egeszsegtelen kajakat esznek ami felnyomja a vercukrot ami hamar visszaesik es rajuk jon egy falasroham amivel visszakerulnek a szokasos kerekvagasba. Meg ha valaki lefogy ilyen tablettaval mert nem erzi hogy ehes akkor magyaran koplal. A szervezete ehezni fog es amint lefogy(izombol is!!!) par kilot es abbahagyja a tablettazast es egy kicsit elkezd mar tobbet enni akkor a szervezetw mindent elraktaroz mert nem akar ujraehezni es keves akar minosegi kajatol is hozni fog. Ezert van az hogy aki koplalva fogy le az utana duplajat szedi vissza gyorsan. Haverom kb 100 ezreket dobott ki ilyenekre aztan talan meg hizott is..jobb lassan kis lepesekben lefogyni. Az tartos lesz. Nincs csodaszer. Nem rovidtavra kell gondolni hanem hosszutavra. Meghizni se 2 het alatt hizik meg valaki. Lefogyni es tartani a idealis testsulyt nem rovid ido. Teljes eletmod kell hozza. Eletunk vegeig kisebb nagyobb megengedett kilengesekkel(karacsony,unnepek stb)
2017. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!