Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzettem seggre, hogy nagyobb...

Edzettem seggre, hogy nagyobb legyen, de lehetseges hogy eppen hogy fogyott tole?

Figyelt kérdés
Mai nap fedeztem fel hogy szerintem megkisebb a fenekem mint esdig volt, pedig kb 2 hete, hogy rendszeresen edzek ra. Az edzessel van a baj? Mibol es mennyit kene csinalnom hogy nojon tole? Vagy lehet, hogy elobb lemegy rola a zsir , aztan kezd izmosodni? Ne nezzetek teljesen butanak, nem vagyok uj az egeszseg es a testmozgas temaban, de izomepitessel sosem foglalkoztam, es kicsit most ossze vagyok zavarodva. Tudnatok tanacsot adni? Hogyan tudnam megis novelni a fenekem meretet?
2017. febr. 21. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Izomépítéshez megfelelő étkezés is kell, talán ott a hiba. Amúgy két hét alatt meg semmitől ne várj csodát...
2017. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj midenképp a fehérjebeviteledre, abból lesz az izom. És valószínűleg a zsír "átalakul" izommá, és mivel az izomnak kisebb a területe mint a zsírnak, ezért lett kisebb a feneked. És edzéssel inkább formálni tudod, növelni nehezebben. Utóbbi sajnos hízással lenne emgoldható, de az egész testre, és plöttyedt is lenne, azt meg biztos nem akarod
2017. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat igen, eppen ez az, hogy most dietazok es eppen ezert ment le mindenhonnan, igy a fenekemrol is. Csakhat ugy erzem hogy mar tul lapos lett :D es en tudom, nem vartam 2 het alatt valtoztas, nemis azzal van a baj, hanem hogy pont az ellenkezo dolog tortent mint amit el akartam erni:/ de akkor most nem igazan van eselyem arra, hogy noveljek a fenekmeretemen? Csakmert hizni nem akarok, orulok hogy le tudtam fogyni :D
2017. febr. 21. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Növelni nem tudod, de ha most lapos, akkor ki tudod kerekíteni, hogy kemény és formás legyen
2017. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is lefogytam, és szeretném, ha nagyobb, izmosabb lenne a fenekem. Úgy tudom, erre a súlyzós edzés jó (combra és fenékre), mellette elég fehérjét kell enni, a kalóriákat is jól kell belőni, inkább többlet legyen, ne deficit.
2017. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"És valószínűleg a zsír "átalakul" izommá"


Nem, a zsír nem alakul át izommá.

2017. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne nezzetek teljesen butanak. de annak nezunk. ha tudnad hogy hogyan mukodik a tested nem irnal lyen baromsagokat hogy:lehet, hogy elobb lemegy rola a zsir , aztan kezd izmosodni
2017. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen te meg biztosan gec.iokos vagy
2017. febr. 28. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!