Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan pucoljam le magamról a...

Hogyan pucoljam le magamról a zsírt?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem futni, amivel sikerült fogynom, de elég skinny fat lettem hogy így mondjam mert nem a fogyás volt a cél, hanem a sport és emiatt nem is figyeltem a fehérjebevitelre, sem az erősítésre. Aztán abbahagytam, hogy picit formálódjak súlyzós edzésekkel. A zsír sajna nem tűnt el teljesen. Most visszatértem a futásra és tudom hogy sosem leszek izmos, egyrészt nő vagyok másrészt hosszútávú futás a célom. (Még az elején vagyok nagyon). Hogy érhetem el hogy a futással tényleg zsírt egéssek, és ne legyek újra skinny fat? Magamhoz képest meg vagyok az alap formával elégedve csak ugye a felette levő zsírral nem.

2017. febr. 22. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Dieta... Maskepp nem megy.


Bar nokent azert legyenek realis elvarasaid...

2017. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen pulzusszámon futsz, alacsonyabb pulzusszámnál inkább zsírt égetsz, magasabbon izmot építesz.
2017. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig normális diétával kalóriadeficitben főleg zsírból fogysz...

Simán izmosodhatsz, ha akarsz, a nemed és a hosszútávfutás nem akadályozza meg, természetesen edzened kell a futás mellé s többletben enned. Igazából egy hosszútávfutónak érdemes súlyzós edzést is végezni... Bár kinek nem?

2017. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:
100%

elemezzünk!!!


Nemrég elkezdtem futni, amivel sikerült fogynom, de elég skinny fat lettem hogy így mondjam mert nem a fogyás volt a cél, hanem a sport és emiatt nem is figyeltem a fehérjebevitelre, sem az erősítésre.


---

helyes meglátás, már nem vagy egy elveszett ember,


Aztán abbahagytam, hogy picit formálódjak súlyzós edzésekkel. A zsír sajna nem tűnt el teljesen. Most visszatértem a futásra és tudom hogy sosem leszek izmos, egyrészt nő vagyok másrészt hosszútávú futás a célom. (Még az elején vagyok nagyon).



- a hosszú távú futók is edzenek, főleg erősítést, érdemben sosem lesz fitnessmodell alkatod, mivel nem edzel ennyit súlyokkal, és hátráltatna is a hosszútáv futásban, már csak az izomtömeg miatt is, de idővel ha jól be van lőve a diétád akkor is fogyni fogsz zsírból is, moderáld a ch-t és egyél 5 6x naponta, este már ha lehet kerüld, de ha este futsz akkor edzés előtt és után legyen az össz napi ch-d 1/3 1/3a a maradék 1/3 meg reggel, a többi étkezés csak fehérje, pl hús, zöldség, túró, tojás stb


Hogy érhetem el hogy a futással tényleg zsírt egéssek, és ne legyek újra skinny fat? Magamhoz képest meg vagyok az alap formával elégedve csak ugye a felette levő zsírral nem.


---

rengeteg folyadék

megfelelő minőségű és mennyiségű alvás

rengeteg edzés, de itt erősítő edzést is végezhetsz, azért heti 8-16 óra edzés azért kéne, pláne ha hosszútávon akarsz futni

a diétát pedig szigorúan tartani kell,

sózni csak tengeri sóval,

minőségi , tiszta kaja, nézz meg pár futó étrendjét, nem lesz köztük somlói,


ha jól csinálod el fog tűnni a testedről az összes zsír,


ha nagyon súlyzózni akarsz és nincsenek 2 órás maratoni céljaid, akkor mehet a súlyzózás is, nem lesz tőle bajod, és túl izmos sem leszel, prögeti az anyagcseréd, és még inkább ösztönzi a tested - amit a futás önnmagában nem tesz meg - hogy az összes kaját amit megeszel nagyrészt izomban tárolja, ne zsírban, pláne ha ez még jó minőségű tiszta kaja


egyébként pl a bringások rengeteget edzenek konditeremben, mármint az elit, sokan nem is gondolnák, de így van


pl Ulrich papa anno mindig behízott télen, jött a tour de france júlisuban és előtte a sok bringa mellett a kondi és a diétva volt az egyik fegyvere amivel befogyott versenysúlyra,hidd el megéri!

2017. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kevés szénhidrát,édesség,nasi és sok mozgás,ennyi.

Fontos hogy szisztematikusan mindennap mozogj legalább fél órát intenzíven. Ha izmos akarsz lenni akkor ezt ajánlom: [link]

2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!