Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a kenyeret?

Figyelt kérdés

Itt a kérdések között olvastam, hogy még a teljes kiörlésű kenyér sem igazán jó, nem én találtam ki, hogy helyettesíteni akarom, csak kíváncsi vagyok, igaz-e?

Tehát kell-e helyettesíteni és ha igen, mivel?



2017. febr. 22. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony szénhidrát tartalmú diétát folytatsz, akkor érdemes elhagyni, ebben szerintem minden fogyókúra irány/elv egyetért. Hogy mivel, abban már különböznek a vélemények.

Őszintén? Nekem a répa jött be helyette. Nyilván ízre sosem lesz olyan, de legalább annyira laktat, ha nem jobban...

2017. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a répával eszed a felvágottat pl?
2017. febr. 22. 17:52
 3/6 anonim válasza:

Én a Lipóti pro-body kenyérre esküszöm.

[link]

Ha nincs itthon vékonyra szelek édesburgonyát,bedobom a kenyérpirìtóba és ha kész pakolom rà a feltétet.

2017. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Parolt repa,kolesgolyó,ripsz ropsz,kuki,cottage cheese
2017. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem általában nyers zöldség, olajos magból készült ostya vagy semmi szokott lenni (de alapvetően egyszerűen nem eszem kenyeret és kész, nem kell helyettesítenem, kivéve, ha pl. vajas-fokhagymás pirítósfélét akarok enni, na akkor egyfajta olajos magvas tojásfehérjehablepény jön be, ami egyáltalán nem hasonlít pirítósra, de jól megy hozzá a vaj és a fokhagyma s elégedett vagyok az eredménnyel), a páromnak rizs vagy krumpli, bár ez utóbbiak bizonyára nem szimpatikusak számodra. Neki viszont szénhidrát kell, így ezekkel fogy, amikor fogy, ahogy régen kenyérrel tette.

A diétád is számít, persze. S hogy mennyi kenyeret akarsz helyettesíteni s mi a célod vele. Kalóriabevitel? Valami száraz cucc? A kenyérre semmi más nem hasonlít, szóval ha kenyeret kívánsz, akkor nincs alternatíva, max. letenni eme vágyadról. Vannak magkenyerek, de nekem annyira nem jönnek be, legalábbis kenyérnek nem.


Hogy kell-e helyettesíteni, azt döntsd el magad. Én sok éve nem eszem glutént és gabonából is csak nagyritkán pár grammot. Nekem nincs kenyér. De másnak attól még OK lehet.

2017. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egész egyszerűen már nem eszek,nem azért mert nem lehet hanem mert legszívesebben zabot ennék zabbal,bármilyen formában. Így ez mellett nincs szükségem a kenyérre.

De helyettesíthetném,teljeskiörlésű vagy ch csökkentett kenyérrel.

2017. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!