Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerembe szeretnék járni....

Konditerembe szeretnék járni. Összeállítanátok egy edzés tervet?

Figyelt kérdés

183cm 110kg vagyok. Le szeretnék fogyni kb 90kg-ra, ehhez szeretnék egy edzéstervet.

Köszönöm a segítséget.


2017. febr. 22. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzéstervet, étrendet személyi edző ír. Pénzért. Ez egy szolgáltatás. Másik lehetőség, hogy magadnak csinálod meg. Ez az internet korában nem olyan qrva nehéz...
2017. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

nem az edzestol fogsz lefogyni

egyebkent sulyzos edzes nem fogyasra van hanem izomepitesre szoval kardiot ajánlanék

elsosorban pedig etrendet

2017. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként rengetek oldalon találhatsz alap edzésterveket.

De ha a kajára nem figyelsz oda akkor majdnem hogy feleslegesen jársz terembe.

2017. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A súlyzós edzés több kalóriát éget mint a kardió! Szóval nem igaz, hogy csak izmosodni lehet vele.

Kezdoknek sokan ajánlják, hogy teljes testedzésekkel érdemes kezdeni. Én bevallom oszintén úgy szoktam, hogy 4 napot járok le, 1. nap felsotest, 2. nap also, 3. nap szunet, 5. felso, 6. also. Nekem ez így megfelelo.

Ajánlom hogy youtube-on keress rá olyanokra akik edzéssel foglalkoznak. Az én kedvenceim: Janos Orosz Fitness, Chris Ho Fitness, Train with brain, ObesetoBeast aki amcsi és régen durván elhízott volt, most meg... ha rákeresel meglátod. A felsorolásból az elso - neki a legújabb videója az amelyikben arról beszél, hogy lehetséges izmosodni és fogyni is egyszerre. (amit egyébként mindig mondok, de lehurrognak).

Viszont fogyáshoz ellengethetetlen a megfelelo étkezés. Ez nem azt jelenti, hogy csak csirkén és oldségen kell élni ezután, de meg kell válogatni a minoséget és a mennyiséget.

2017. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A youtube csatornákon, amit az előző írt, minden infromációt megtalálsz, amire szükséged van.
2017. febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!