Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 43 évesen?

Hogyan fogyjak 43 évesen?

Figyelt kérdés

20kg plussz van rajtam.Heti 2-szer tudok konditerembe menni tornázni,illetve az étkezésemre is figyelek.

Ebben a korban viszont tartok tőle,hiába lassan fogyok, hogy lógni fog a bőröm, még jobban megereszkedik a mellem ( a szoptatástól már annak idején megereszkedett).


2017. febr. 22. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
A recept ugyanaz, mint 23 vagy 63 évesen: kevesebbet kell enni. A félelmed nem alaptalan. Ebben a korban sajnos már nem olyan ruganyos a test, az esetleg évekig fennálló túlsúly miatt megnyúlt bőr nem feltétlenül lesz olyan, mint a tinédzser lányoké. Ha így történik, és nagyon zavar majd, sajnos csak a plasztikát tudom ajánlani.
2017. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
43 évesen még a bőröd miatt sem kell aggódnod. Heti fél kg, és semmi problémád nem lesz. Sok sikert!
2017. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

A bőr megereszkedése minden korban ott van, mint veszély, csak fiatalabb korban jobbak az esélyei az embernek. De 20 kilónál s ennyi idősen még nem tuti. Reménykedj, tedd meg, amit tudsz, aztán lesz, ami lesz. A felesleg elvesztése mindenképpen jó.


Fogyni ugyanúgy kell, mint 20 évesen.


Én sajna mozgás nélkül fogytam kb. 35-38 évesen 21 kilót, lassan, nem vettem észre, hogy bármi történt volna, hátha ez biztató számodra. Az utolsó kilókhoz már edzek is.

De te nem vagy én, szóval ez is csak azt mutatja, hogy van esélyed rá, hogy ne legyen gond. Ahogy arra is, hogy lógjon a bőröd.

2017. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

A bőr milyenségét nagyban befolyasolja a genetika is. Nem törvényszerű, hogy nagyon lógni fog. Nyilván a kor így is úgy is meglátszik, de láttam én már nálad idősebbet is olyan bőrrel amit egy 30-as is megirígyelne.

Te is sokat tehetsz azért, hogy a bőröd állapotából kihozd a maximumot. Ha dohányzol, mindenképpen csökkentsd az adagot, sokat ront a helyzeten. Igyál elegendő folyadékot és használj testápolót. Nem kell méregdrága kamu bőrfeszesítő. A lényeg, hogy a bőröd hidratált maradjon. Ahhoz pedig megteszi bármilyen testápoló + a megfelelő folyadékbevitel.

2017. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Én is elmúltam 40 éves. 4 éve még 15 kilóval voltam nehezebb, 2 szülés után. Viszonylag lassan fogytam, edzés nélkül (akkoriban nem volt rá lehetőségem, de nem ültem meg feküdtem egész nap), és nem lóg a bőröm sehol, a mellem sem, pedig az is kisebb lett.

Nem feltétlenül genetika kérdése, szerintem az is fontos, hogy minőségi, tiszta ételeket egyél és vizet igyál, kerüld a "mérgeket".

2017. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanúgy mint 23 évesen.


Több mozgás, napi többszöri és kevesebb kaja, plusz az étkezésre is oda kell figyelni. (ne egyél sok kenyeret, tésztát, sütit, chip-et, stb. bármit lehet enni csak módjával)

2017. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél szobabiciklit és minden nap tekerj fél órát.
2017. febr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Csatlakozom egyeshez, az aggodalmad jogos, de még kicsit megereszkedett bőrrel is jobban fogsz kinézni, mint 20 plusz kilóval. Én 23 évesen fogytam 20 kilót, egészségesen és heti 4x konditerem mellett, de borzalmas a genetikám, már akkor lógásnak indult a mellem spontán. A bőröm ugyan nem lóg, de én látom, hogy egy-két helyen szottyadtabb, és nem olyan a tartása... a melleimről nem is beszélek, felvették a tejeszacsi fazont.


Ez van, krémek és a "csodaszerek" egyáltalán nem segítettek, a bőröm azt is leszärta, hogy egészségesen élet. Elfogadtam, mert ruhában így is sokkal jobban nézek ki. Pucéron meg elfogad a szintén tökéletlen partnerem. Szerintem így is megéri, vágj bele!

2017. febr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos van rá esély,hogy kicsit megereszkedik a bőröd,de ugyanennyi esély van rá,hogy nem...főleg ha tényleg odafigyelsz az edzésre.

Mindenesetre nem kérdés,hogy csak nyerhetsz vele ha lefogsz.

Ha megereszkedik a bőröd akkor is legyél büszke rá,hogy vetted a fáradtságot ahhoz,hogy lefogyj és lehetőleg életed többi részét egészségesebben éld le,mint sokan mások akiknek az a menedék,hogy "nem fogyok le mert csúnya lesz a bőröm"..

2017. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kollagén.


[link]



És lassú, türelmes fogyás (heti 0,5 kg). Főleg az elején kell odafigyelni, mivel nagyobb túlsúlyból könnyű fogyni. A megfelelő diéta kulcsfontosságú. Sok sikert! :)

2017. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!