Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tippjeitek vannak a...

Milyen tippjeitek vannak a gyors/tartós fogyáshoz? (Tudom, tudom nyilván senki sem egy perc alatt szedte fel azokat a kilókat ) Amit hogyha le dolgoz az ember, nem jön vissza a duplája 2 hét múlva. Most vagyok 55,7 és legalább 52-re szeretnék lemenni

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyors fogyáshoz nem adok tippet, mert az nem egészséges. A Normális ütemben kb. három hónap alatt tudod leadni az írt mennyiséget. Tartós akkor lesz a fogyás, ha a célsúly elérése után is figyelsz az étkezésedre.
2017. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.De véleményem szerint rengeteg 3 hónap,3 kiló leadásához.Ezért kértem valami gyorsabbat.
2017. febr. 23. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Elszámoltam. 4 kilóról van szó, ami normál ütem szerint 2 hónap. Az még bőven a strandszezon előtt van, hova sietsz?
2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Modellkedés.Csupán ennyi:D
2017. febr. 23. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, inkább várd meg a jövő évi jelentkezést, mert másképp nem fog egészségesen lemenni. Persze, vízhajtókkal, stb. menne valamennyi. Mikorra kéne?
2017. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendszeres testmozgás, egészséges étkezés. Felejtsd el a koplalást, a csodaleveseket meg teákat. Heti fél kg fogyás az ideális.

Ajánlom neked az ő videóit: https://www.youtube.com/channel/UC2I3zxy4XGqSDkJfQI0whyQ/vid..

2017. febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!