Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni, ha...

Hogyan lehet fogyni, ha valakinek nincs pénze a minőségi kajára és konditerem bérletre?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nincs pénzem külön konyhát vezetni, munkába párizsis zsemlét viszek, itthon este eszek egy kis ebédet, ami persze nálunk nem a fitness kaja.

Tudom, hogy ezekből is ehetnék kevesebbet, de akkor meg nem lakok jól, meg idegesít az egész sztori, hogy fogyni szeretnék, de nincs lehetőségem, és igy stressz evő lettem... Rontja a helyzetet, hogy alma alkatú vagyok, és mivel hasra hizok, úgy nézek ki, mint egy terhes.


Előre is köszi a segítséget...


2017. febr. 24. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Előszöris ne stresszelj, az elsősorban hasrahízást eredményez.

Ha adott az ebéd, biztosan csináltok zöldséget vagy főzeléket, és húst. A husit párolni lehet vízben, olcsóbb is, mint az olaj. Rántást ne rakj rá. A zöldségből egyél minél többet, és ha van rá lehetőséged, gyümit egyél nassinak.

Üdítő hyett vizet igyál, kerüld a nassit, desszertet.

Eddz otthon, youtubeon rengeteg vidi elérhető.

2017. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Olcsón is lehet egészségesen étkezni, persze kérdés, kinek mi az olcsó. 500-600 forintból már összerakható egy egészséges, fogyókúrás, napi étrend. Például 10 dkg párizsi + egy zsemle szerencsés esetben kijön 75 forintból. Tegyél hozzá még egy sárgarépát vagy egy kis káposztát, így számoljunk 100 forinttal! De ezzel már lefedted a napi kalóriaszükségleted egynegyedét. Nem azt mondom, hogy a legminőségibb kaja, de megfelelő.
2017. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ne feledd el, hogy elsősorban a kenyértől hízol. Én nem vagyok a diéta híve. Sose voltam jó benne. Én mindig azt mondom, hogy hallgass a testedre. Lehet bután hangzik, de ezt is tanulni kell.

Minden alkalommal, amikor leültem enni, megkérdeztem magamtól. Éhes vagyok? Korog a gyomrom? Leesett a vércukorszintem? Ha mindegyikre a válasz nem, akkor egyszerűen ne egyél. Ismerd fel, hogy a testednek nem kell táplálék.

Vagy egy másik jó trükk. Mielőtt leülsz nasizni, vagy joghurtot enni, vagy valami jóízűt enni, mert finom, kérdezd meg magadtól: Ennél rántottát vagy esetleg egy vajas kenyeret? Ha a válasz nem, akkor ne egyél, mert nem vagy éhes. Csak finom a kajcsi.


Na ez a rántotta vagy vajas kenyér lehet más is. Nálam ezek, mert nem nagyon szeretem úgy önmagában, és csak akkor eszek, amikor éhes vagyok, és nincs semmi más per pill. :)

2017. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Bocsi elfelejtettem, miért írtam ezeket, szóval:


Tehát ha ezt betartod, akkor nem kell nagy diétát csinálni, nyugodtan főzz egyszerű, olcsó kajcsikat. használj különféle babokat, készítsd el gulyásfélének. A húst megoldhatod, hogy belefőzöl 200g darálthúst. Fincsi. Ne egyél hozzá kenyeret, vagy ha eszel is keveset! Ez nagyon fontos.

Én már kb 5 éve nem voltam kondiba. Vettem 4000 forintért 10 kilogrammos kézi súlyzót és azt használom itthon. Lehet állítani a kilogrammokat. Levehetőek. Nem vagyok olyan kigyúrt.... :))


Találd meg az egyensúlyt. Ha nem vagy kiegyensúlyozott, nem fognak működni a diéták, ha pedig kiegyensúlyozott vagy, nincs rá szükség.

2017. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.:)

A súlyzódról tudnál képet küldeni? Érdekelne, hogy mégis milyen. Köszi.:)

2017. febr. 24. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon edzek, gyönge kezdő vagyok, így negyvenpár kiló súllyal is megvagyok, ami nem került sokba.

Már szerepelt, hogy 500 forintból is kijöhetsz. Ha nagyon ráfeszülnék, én kijönnék annyiból, pedig én nem eszem olcsó szénhidrátokat (a zsírom kókuszzsír és vaj, de szálkásításkor nem sok fér bele :) ezen is lehetne olcsósítani, bár kalóriára vetítve nem vészes).


Olcsó zöldségek, gabonák, olajos magvak, tojás, szerintem ezek jók lehetnek neked. Az állati fehérjék tipikusan drágábbak, de szerintem nagyon megéri s belefér az 500-ba, házi tojásból is, ami a bolti ketrecesnél drágább, de jobb. Plusz sokaknak elég laktató tud lenni az ilyesmi, míg én pl. ehetnék 10 zsemlét, csak kopogna tőle a szemem. De aki szénhidráttal lakik jól (vagy csak kell az ételéhez valamennyi), annak is írtam roppant olcsó ételeket fentebb...


Bizonyos összeg alatt persze csak rosszul lehet enni, de a parízeres zsemle azért überelhető, azt hiszem.

2017. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem költök konditeremre, időm se lenne eljárni. Itthon tornázok, vannak súlyzóim is, és igyekszem sokat sétálni napközben, lift helyett lépcsőzni.

Ha olcsón akarnék enni, ilyenkor télen mirelit zöldségeket és káposztát, céklát, répát, hagymát ennék, étkezésenként 2 tojással, hetente 1x májjal, 1-2x halkonzervvel (sós lében). Tízóraira, uzsonnára almát vagy kefírt ennék.

Lehet, hogy picit drágább, mint a párizsis zsemle, de nem sokkal, és tele van vitaminokkal, fehérje szempontjából is előnyösebb.

2017. febr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szobabiciklit vettem, fél órát tekerek, néha eljárok futni és van pár súlyzóm. Nem pénz kell ehhez, hanem akarat!
2017. febr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

Tudnátok nekem linkelni youtube-os tornavideókat, amiket szerintetek érdemes csinálni?

2017. febr. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!